Wzgórze wisielców

Piotr Prokopiak
Wzgórze wisielców
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dobiegający czterdziestki Paweł sądził, że nic dobrego już go w życiu nie spotka. Za sobą miał już rozwód i wiele innych życiowych porażek. Jednak los przekornie daje mu drugą szansę u boku pięknej Igi, dla której rzuca swoje dotychczasowe życie i jedzie w nieznane. Nitkę szczęścia przecina straszliwa diagnoza - nowotwór. Zaczyna się ciche odliczanie, gdyż nie ma żadnej możliwości walki z chorobą. Ból oczekiwania na najgorsze, a potem przerażające i niecodzienne okoliczności śmierci Igi spychają Pawła na granicę jawy i snu. Dopiero po kilku tygodniach Paweł wraca do rzeczywistości, która jednak nie wita go zbyt przychylnie. Dodatkowo staje się świadkiem trudnych do wytłumaczenia zdarzeń, w które jak się okazuje jest zamieszanych wielu ważnych mieszkańców miasteczka. Czy Pawłowi uda się odkryć straszliwy sekret małego miasteczka? Jaką rolę w tym wszystkim odgrywała Iga?
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-63818-04-3, 9788363818043
Wydawnictwo: Papierowy Motyl

Autor

Piotr Prokopiak Piotr Prokopiak Piotr Prokopiak urodził się w 1973r w Szczecinku. Jest członkiem Stowarzyszenia Autorów Polskich oraz Związku Literatów Polskich. W latach 2004 - 2006 należał do Stowarzyszenia Kołobrzeskich Poetów. Laureat wielu konkursów poetyckich m. in. im. Leszk...

Pozostałe książki:

Odsypiając przeszłość Hermes wysłannik bogów
Wszystkie książki Piotr Prokopiak

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Wzgórze wisielców aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wzgórze wisielców. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl