Zabrałam brata dookoła świata. Roczna wyprawa z dwójką dzieci. Część 2. Ameryka Południowa

Lusia Łopacińska, Wojtek Łopaciński
Zabrałam brata dookoła świata. Roczna wyprawa z dwójką dzieci. Część 2. Ameryka Południowa
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czy przemierzanie świata z dwójką dzieci jest możliwe? Oczywiście! Najlepszym dowodem na to jest rodzina Łopacińskich i ich nowa książka. Roczna wyprawa dookoła świata. Bez kolorowania i upiększania. Prawdziwa i w prawdziwy sposób pokazująca świat oraz relacje w podróżniczej rodzinie. Zabrałam brata dookoła świata. Ameryka Południowa to kolejna książka z serii, która tym razem przedstawia „pisane na cztery głosy” przygody rodziny Łopacińskich w krajach Ameryki Południowej. Podróżująca chiken busami, a nawet autostopem, często śpiąca w namiocie i domach u innych rodzin, polska rodzinka poznaje świat i... samych siebie. Książka wydana w koedycji: Inicjatywa Ewangelizacyjna „Wejdźmy na szczyt”.
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-7823-983-3, 9788378239833
Wydawnictwo: Bernardinum
Stron: 256

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zabrałam brata dookoła świata. Roczna wyprawa z dwójką dzieci. Część 2. Ameryka Południowa aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zabrałam brata dookoła świata. Roczna wyprawa z dwójką dzieci. Część 2. Ameryka Południowa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl