Zaginiona historia starożytnych Ameryk

Frank Joseph
Zaginiona historia starożytnych Ameryk
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Atlantyda na Kubie, zaginieni budowniczowie Michigan z epoki brązu, supernauka w przedhiszpańskim Peru, azteckie ?Naczynie Czasu?, piramidy Majów na Jawie, król Artur zamordowany w Ameryce ? te i inne odkrycia ostatnich lat dowodzą, że historia Ameryk była inna niż przedstawia to oficjalna nauka. Frank Joseph ? amerykański badacz zagadek przeszłości, autor książek Zaginiony skarb króla Juby, Zagłada Atlantydy i Ocaleni z Atlantydy ? zebrał najciekawsze artykuły kontrowersyjnych badaczy publikowane na łamach magazynu ?Ancient American?, którego jest redaktorem naczelnym. Sławy takie jak Zecharia Sitchin czy David Hatcher Childress ujawniają w nich zdumiewające artefakty i naukowe rewelacje: odkrycie liczącego 9000 lat szkieletu człowieka rasy białej w stanie Waszyngton, świadectwa istnienia zaginionej zaawansowanej techniki, dowody na to, że przeszłość ludzkości w Ameryce sięga nawet 250 000 lat. Odsłaniają fakty pomijane przez historyków i zatajane przez archeologów ?politycznie niepoprawne? świadectwa, podważając obowiązujące nauce dogmaty i prezentując nowy, zupełnie różny od wersji podręcznikowej obraz dziejów kontynentów amerykańskich.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-241-2668-2, 9788324126682
Wydawnictwo: Amber

Autor

Frank Joseph Frank Joseph
Urodzony 3 listopada 1944 roku w USA (Chicago, Illinois)
Francis Joseph Collin to amerykański były działacz polityczny i koordynator na Środkowym Zachodzie Amerykańskiej Partii Nazistowskiej, później znany jako Narodowa Socjalistyczna Partia Białych Ludów. Po usunięciu za częściowe bycie Żydem (czego zapr...

Pozostałe książki:

Ocaleni z Atlantydy. Wpływ ocalonych po zagładzie na kulturę i naukę świata Dostoevsky: The Seeds of Revolt, 1821-1849 Dostoevsky: The Stir of Liberation, 1860-1865 Dostoevsky: The Miraculous Years, 1865-1871 Dostoevsky: The Mantle of the Prophet, 1871-1881
Wszystkie książki Frank Joseph

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zaginiona historia starożytnych Ameryk aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zaginiona historia starożytnych Ameryk. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl