Zamki w Polsce. Zabytkowe warownie, współcześni rycerze, tajemnicze legendy

Jerzy Smoczyński
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Zamki w Polsce. Zabytkowe warownie, współcześni rycerze, tajemnicze legendy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

W niemal każdym regionie Polski można znaleźć odrestaurowane zamki zdumiewające bogactwem detali i starannością w odtworzeniu dawnej atmosfery lub malownicze i zazwyczaj przystosowane do zwiedzania ruiny wiekowych budowli.
Popularność takich obiektów wśród turystów sprawia, że coraz więcej zamków udaje się ocalić od zniszczenia, a dzięki barwnym imprezom historycznym przywraca się pamięć o burzliwych dziejach zabytków i dramatycznych historiach ich właścicieli.
Album „Zamki w Polsce” zaprasza do poznania mrocznych tajemnic warowni krzyżackich, reprezentacyjnych siedzib książęcych i pełnych przepychu rezydencji królewskich.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7705-147-4, 9788377051474
Wydawnictwo: Carta Blanca

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Zamki w Polsce

8.07.2012

Czy wasze dzieci również lubią zwiedzać stare zamczyska? Czy interesuje ich historia i legendy tych niezwykłych budowli? Czy ciekawi ich, dlaczego zachowały się do dzisiejszych czasów w takim a nie innym stanie? A może pociągają ich imprezy okolicznościowe organizowane w tych historycznych twierdzach? Podziwiają bohaterskich rycerzy i ich niezwykł... Recenzja książki Zamki w Polsce. Zabytkowe warownie, współcześni rycerze, tajemnicze legendy

@MartaAnia@MartaAnia

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@MartaAnia
@MartaAnia
2012-07-08
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Zamki w Polsce. Zabytkowe warownie, współcześni rycerze, tajemnicze legendy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl