Zapanować nad czasem. Jak efektywnie pracować, by mieć czas na wszystko

Steve Prentice
Zapanować nad czasem. Jak efektywnie pracować, by mieć czas na wszystko
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nasze życie jest zdominowane przez prędkość, która spycha zdrowy rozsądek na margines. Gdy stoimy w korku, narasta w nas bezsilna złość. Uczyniliśmy z samochodów jeżdżące biura. Czujemy się odcięci od świata, gdy na parę minut wysiądzie internet. Denerwujemy się, gdy nie możemy się do kogoś dodzwonić. Ciągle poszerzamy zakres własnych obowiązków i czujemy się odpowiedzialni za coraz więcej spraw. A mniej więcej o 10.30 rano misternie zaplanowany dzień pracy przekształca się w chaotyczną krzątaninę. Nie miej dłużej wątpliwości. To nie zmieni się samo. Pracy i zaległości przestanie przybywać dopiero wtedy, gdy powiesz "dość". I dopiero wtedy staniesz się panem własnego czasu. Znajdź parę chwil, by przeczytać tę książkę. Potem jasno określ warunki, na jakich zamierzasz gospodarować czasem. Zastosuj metody opisane w tej książce, a ciągła presja czasu przestanie Ci doskwierać. Odzyskasz spokój. Współpracownicy szybko dostrzegą, że językiem ciała komunikujesz pewność i wiarę w siebie. Wpływaj na terminy realizacji zadań, jakimi jesteś obarczany, zamiast po prostu przyjmować zlecenia czy polecenia Wyeliminuj niepotrzebne czynności, które zabierają czas Zrób porządek w papierach, aby móc w ciągu minuty znaleźć wszystko, czego szukasz Nie załamuj się w sytuacjach kryzysowych Śpij dłużej i ustal konieczne minimum czasu wolnego Ogranicz napływ e-maili
ISBN: 978-83-246-0413-5, 9788324604135
Wydawnictwo: Onepress
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zapanować nad czasem. Jak efektywnie pracować, by mieć czas na wszystko aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zapanować nad czasem. Jak efektywnie pracować, by mieć czas na wszystko. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe