Zarys historii Kościołów chrześcijańskich

Zygmunt Kowalczuk
Zarys historii Kościołów chrześcijańskich
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czytelnik znajdzie tutaj wiele informacji faktograficznych z bogatej i różnorodnej historii chrześcijaństwa w odniesieniu do przemian politycznych, społecznych i kulturowych na przestrzeni ostatnich dwu tysięcy lat. Całość została podzielona na cztery części obejmujące pierwsze wieki chrześcijaństwa, średniowiecze z odniesieniem do starżytności, czasy nowożytne i najnowsze.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-88607-42-4, 9788388607424
Wydawnictwo: Studio Emka

Autor

Zygmunt Kowalczuk Zygmunt Kowalczuk Zygmunt Ryszard Kowalczuk - profesor Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie oraz Politechniki Koszalińskiej. Autor ośmiu monografii naukowych oraz 42 artykułów naukowych z zakresu historii chrześcijaństwa i nauk o poli...

Pozostałe książki:

Kardynał Mieczysław Halka Ledóchowski - prymas czasów niewoli : poglądy na polskie sprawy z Rzymu w świetle korespondencji do tajnych administratorów archidiecezji poznańskiej i gnieźnieńskiej w latach 1876-1886 Polacy budujący bezpieczeństwo społeczne Motyl na bucie Jan Paweł II wobec komunizmu Po tamtej stronie księżyca
Wszystkie książki Zygmunt Kowalczuk

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Zarys historii Kościołów chrześcijańskich nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarys historii Kościołów chrześcijańskich. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl