Zarządzanie kosztami pracy w przedsiębiorstwie działającym w otoczeniu bezrobocia

Sławomir Nahotko
Zarządzanie kosztami pracy w przedsiębiorstwie działającym w otoczeniu bezrobocia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W publikacji kompleksowo przedstawiono wszystkie koszty pracy, jakie musi ponieść przedsiębiorca, a także sposób ich kształtowania i czynniki, które na nie wpływają. Książka pomoże Czytelnikowi znaleźć odpowiedzi na następujące pytania: - Jakie znaczenie mają koszty pracy w zarządzaniu przedsiębiorstwem? - Jaki jest rozkład kosztów pracy między pracodawcą a pracownikiem? - Jakie koszty zatrudnienia pracowników ponosi pracodawca? - Jaki wpływ na poziom kosztów pracy ma zmiana formy zatrudnienia pracowników? - W jaki sposób tworzyć skuteczne systemy zarządzania kosztami pracy? - Czy istnieją możliwości obniżenia kosztów zatrudnienia pracowników w przedsiębiorstwie? - Czy zmniejszenie kosztów pracy może wyzwolić u pracodawców skłonność do inwestowania, polegającego na tworzeniu nowych miejsc pracy? - Co oznacza pojęcie "ukryte koszty pracy"? Publikacja ta jest skierowana do menedżerów przedsiębiorstw, pracowników działów kadr, nauczycieli akademickich, studentów ekonomii, organizacji i zarządzania, a także do osób pragnących zdobyć wiedzę na temat, jak racjonalnie zarządzać kosztami pracy i jak w ramach istniejącego prawa je zmniejszać.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-921075-3-8, 9788392107538
Wydawnictwo: VM Group

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Zarządzanie kosztami pracy w przedsiębiorstwie działającym w otoczeniu bezrobocia nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarządzanie kosztami pracy w przedsiębiorstwie działającym w otoczeniu bezrobocia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl