Zarządzanie łańcuchem dostaw : koncepcje, procedury, doświadczenia

Jarosław Witkowski
Zarządzanie łańcuchem dostaw : koncepcje, procedury, doświadczenia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Rosnąca świadomość znaczenia zarządzania łańcuchem dostaw jako źródła sukcesu przedsiębiorstwa na rynku przyczynia się do wzrostu zainteresowania tą tematyką krajowych środowisk naukowych i gospodarczych. Zarządzanie całym łańcuchem dostaw jest bowiem nowym impulsem dla przedsiębiorstw, które wyczerpały już indywidualny potencjał rozwoju. Autor w książce przedstawia teoretyczne podstawy zarządzania łańcuchem dostaw, procedury i strategie integrowania tego łańcucha, benchmarking, ocenę łańcuchów dostaw oraz praktyczne aspekty zarządzania łańcuchami dostaw w Japonii, Unii Europejskiej i Polsce. Zaletą książki jest wskazanie kierunków intensyfikacji działań na rzecz integrowania łańcuchów dostaw w Polsce na podstawie rozwiązań zagranicznych.
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-208-1489-7, 9788320814897
Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zarządzanie łańcuchem dostaw : koncepcje, procedury, doświadczenia aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarządzanie łańcuchem dostaw : koncepcje, procedury, doświadczenia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl