Zarządzanie personelem. Niezbędnik dla działów kadr

Justyna Tyborowska
Zarządzanie personelem. Niezbędnik dla działów kadr
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zarządzanie personelem to kompendium wiedzy, a zarazem zbiór niezbędnych dokumentów, które ułatwią pracownikom działów kadr realizację obowiązków związanych z rekrutacją, oceną, motywowaniem, rozwojem pracowników Poradnik w praktyczny sposób tłumaczy najważniejsze zagadnień zarządzania zasobami ludzkimi, ale także daje gotowe formularze, arkusze i schematy postępowania, np.: * scenariusze rozmów kwalifikacyjnych, * arkusze ocen okresowych, * ankiety poprawiające komunikację z pracownikami, * formularze oceny szkoleń. Do publikacji dołączona jest płyta CD, na której znajdują się wszystkie opublikowane w książce dokumenty i formularze. Zalety korzystania z płyty CD to: * oszczędność czasu - zbiór najważniejszych formularzy z zakresu zarządzania personelem w jednym miejscu, * interaktywne wzory - wszystkie dokumenty są w pełni edytowalne w programie Word - można je szybko wykorzystać podczas tworzenia własnych procedur.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7483-470-4, 9788374834704
Wydawnictwo: C.H.Beck

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zarządzanie personelem. Niezbędnik dla działów kadr aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarządzanie personelem. Niezbędnik dla działów kadr. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl