Zasady rachunkowości dla przedsiębiorców po najnowszej regulacji prawnej ze wzorami formularzy sprawozdań finansowych i ujednoliconym tekstem ustawy o rachunkowości

Jerzy Roman Feliński
Zasady rachunkowości dla przedsiębiorców po najnowszej regulacji prawnej ze wzorami formularzy sprawozdań finansowych i ujednoliconym tekstem ustawy o rachunkowości
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Całościowe omówienie zasad rachunkowości w świetle jednolitego tekstu ustawy o rachunkowości i innych norm prawnych obowiązujących przedsiębiorców w Polsce. Bogata zawartość normatywna, merytoryczna i praktyczna. Wzory sprawozdań finansowych w pełnym zestawie w ujęciu wariantowym. Wśród problemów wybranych omówiono m. in. leasing, uproszczenia w sprawozdaniu, funkcje i zadania głównego księgowego oraz obliczenie dochodu do opodatkowania.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-87769-44-4, 9788387769444
Wydawnictwo: Sigma S.j.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zasady rachunkowości dla przedsiębiorców po najnowszej regulacji prawnej ze wzorami formularzy sprawozdań finansowych i ujednoliconym tekstem ustawy o rachunkowości aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zasady rachunkowości dla przedsiębiorców po najnowszej regulacji prawnej ze wzorami formularzy sprawozdań finansowych i ujednoliconym tekstem ustawy o rachunkowości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl