Zatrudnianie Polaków za granicą i obcokrajowców w Polsce

Aldona Szady-Śląska, Elżbieta Modzelewska, Anna Chiczewska, Monika Mirtchanov
Książka Zatrudnianie Polaków za granicą i obcokrajowców w Polsce
Książka Zatrudnianie Polaków za granicą i obcokrajowców w Polsce
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Prezentowany komentarz napisany został z myślą o i dla pracodawców zatrudniających pracowników oddelegowanych. Książka przeznaczona jest również dla pracowników oddelegowanych do i z Polski. Postępująca globalizacja, również rynku pracy, oraz wejście Polski do Unii Europejskiej spowodowały, że zatrudnienie pracownicze związane z oddelegowaniem czy też samodzielnym wyjazdem do pracy za granicą, stało się normalnym i powszechnym zjawiskiem. Czytelniczy znajdą w prezentowanym Komentarzu rozwiązania wielu wątpliwych kwestii związanych z prezentowanym zagadnieniem. Mamy nadzieję, że wielu, pracodawców jak i pracowników skorzysta z prezentowanych doświadczeń Autorów i uniknie błędów. Stan prawny styczeń 2006 r.
ISBN: 978-83-7483-157-4, 9788374831574
Wydawnictwo: C.H.Beck

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Zatrudnianie Polaków za granicą i obcokrajowców w Polsce? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zatrudnianie Polaków za granicą i obcokrajowców w Polsce. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe