Recenzje książki "Zawsze przy tobie"

Dodaj swoją recenzję

K. A. Linde - Zawsze przy tobie

SZ
@szeptoholiczka12 · 2019-03-13 19:50:29

,,Zawsze przy tobie" jest kolejnym tomem z serii mister Wright, w której zostały ukazane dalsze losy bohaterów. Sutton to młoda wdowa, która po półtorarocznym małżeństwie traci męża w skutek niewykrytej wady serca. Zostaje sama wraz ze swoim rocznym synkiem Jasonem, nie potrafiąc się pogodzić ze śmiercią ukochanego, często przebywa na cmentarzu, g... czytaj dalej »

Recenzja

@Iwona_Nocon @Iwona_Nocon · 2019-03-11 12:11:52

-,,Dawid był latarnią w ciemności. Jego światło powstrzymywało mnie przed opadnięciem na dno oceanu i zatonięciem w żalu'', -,,Wszystkie obietnice nic nie znaczą, jeśli nie potwierdzają ich czyny''. Ta książka znalazła się na mojej półce pod wpływem impulsu. Dobrze wiecie, że nie przepadam za romansami, ale nie potrafiłam odmówić zamówienia sob... czytaj dalej »

Zawsze przy tobie..

WO
@woleksiazki · 2019-03-04 19:13:02

"Zawsze przy tobie" to kolejna, piąta część z serii Mister Wright. Pełna żalu, smutku i żałoby. Płakałam już na samym początku, bo ta książka niewątpliwie wzrusza i łapie za serce. Ale czy zapada w pamięć? Raczej nie. Ta historia to nic nowego w świecie romansu. I nie mówię że ta książka jest zła, bo nie jest. Po prostu, po dobrym trzecim i czwar... czytaj dalej »

Romantyczna

@esclavo @esclavo · 2019-03-02 23:14:26

O tym, że ta książka jest kolejną cześcią sagi o rodzinie Wright, w dodatku już 5, dowiedziałam się podczas czytania. Trochę się więc obawiałam, czy "ogarnę" wszystkie wątki. Teraz mogę stwierdzić, że bez problemu każdą część można potraktować jak osobną powieść. W ostatnim tomie poznajemy najmłodszą z rodzeństwa - Sutton. Jest młodą wdową i ma... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się