Zbigniew Ziobro. Prawdziwe oblicze

Renata Grochal
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Zbigniew Ziobro. Prawdziwe oblicze
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Zbigniew Ziobro doszedł w polityce na szczyt, bo jest człowiekiem bez granic. Bez mrugnięcia okiem potrafi porzucać kolejnych politycznych patronów, naciskać na prokuratorów, by ochronić siebie, śledzić swoich kolegów, a nawet zlecić służbom inwigilację bliskiej mu osoby. Superprokurator, który może ingerować w każde śledztwo w Polsce, zmienić prawo pod siebie, bo tak dyktuje mu prywatny interes jego i jego rodziny. Jednocześnie człowiek małostkowy i mściwy, który w jednej chwili potrafi stracić panowanie nad sobą i przeistoczyć się w histeryka. Dzięki ogromnym ambicjom i równie wielkiej determinacji to on ma największe szanse na to, by w przyszłości stanąć na czele polskiej prawicy. Dlatego warto poznać nieznane szczegóły z życia Zbigniewa Ziobry.
Data wydania: 2022-09-28
ISBN: 978-83-8250-197-1, 9788382501971
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Seria: Biblioteka Newsweeka
Kategoria: Biografia
Stron: 320
dodana przez: Vernau

Autor

Renata Grochal Renata Grochal Renata Grochal – polska dziennikarka i publicystka. Ukończyła studia na kierunkach Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna oraz Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Wrocławskim. W wieku 21 lat, będąc na studiach, rozpoczęła współpracę z Polskim Radiem W...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Zbigniew Ziobro. Prawdziwe oblicze? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Mackowy
2023-04-20
7 /10
Przeczytane papier

Ciekawa książka, bardziej reportaż niż biografia - rekapitulacja tego co każdy średnio zainteresowany mieszkaniec kraju nad Wisłą wie i czego się boi (a przynajmniej powinien się bać).

W bibliografii znajdziemy same artykuły prasowe (również autorstwa Grochal) - nic więcej, a jeśli już ktoś zdecydował się z dziennikarką rozmawiać, to anonimowo (wyjątek stanowią Radosław Sikorski i Leszek Miller, dla mnie średnio wiarygodni goście).

Całość czyta się dobrze, lekko i przyjemnie, bo oprócz informacji o samym głównym bohaterze, znajdziemy tu sporo smaczków z kręgów władzy.

× 20 | link |
@Vernau
2023-11-12
7 /10
Przeczytane Literatura faktu
@ladymakbet33
2023-10-08
4 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Zbigniew Ziobro. Prawdziwe oblicze. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl