Zdradzeni

Sam Giancana, Chuck Giancana
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Zdradzeni
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Książka, na którą czekała cała Ameryka!!!

Książka, która zapewne przyprawi o szok najbardziej szacowne amerykańskie instytucje, doczeka się wielkich nagłówków w prasie całego świata i pozbawi nas ostatnich złudzeń na temat przywódców i gwiazd minionych dziesięcioleci. Jest to pierwsza książka, która rozwiązuje w sposób ostateczny - sensacyjne i dotychczas nierozwiązane zagadki śmierci Johna F. Kennedy'ego, Roberta Kennedy'ego, Marilyn Monroe. Dzięki nazwiskom, które wymienia i interesom, które opisuje, jest to jedyna książka, która łączy nie mniej niż siedmiu amerykańskich prezydentów z mafią. Jest to również książka, która ukazuje związki między mafią, Hoollywood i Las Vegas, łącznie z publicznymi i prywatnymi kontaktami Sama Giancany z największymi gwiazdami Ameryki.
Data wydania: 1992-01-01
ISBN: 83-85367-12-8, 8385367128
Wydawnictwo: Ryton
Kategoria: Biografia
Stron: 384
dodana przez: ladymakbet33

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Mafia, polityka...

WYBÓR REDAKCJI
21.06.2021

Fascynująca książka poświęcona mafii, ale nie tylko. Pokazuje również uwikłanie elit amerykańskich w mętne interesy. Moją uwagę zwrócił rozdział poświęcony zabójstwu 35 prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna F. Kennedy'ego. Autorzy wskazują na udział służb, konkludując: Obaliliśmy wiele reżimów. Tym razem zrobiliśmy to na własnym podwórku. Ale i... Recenzja książki Zdradzeni

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@ladymakbet33
2021-06-21
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Zdradzeni. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl