Zegar życia. Dlaczego się starzejemy? Czy można cofnąć czas?

John Medina
Książka Zegar życia. Dlaczego się starzejemy? Czy można cofnąć czas?
Książka Zegar życia. Dlaczego się starzejemy? Czy można cofnąć czas?
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czy książka o starzeniu się może być fascynująca? Ależ tak, najlepszym tego przykładem jest Zegar życia Johna Mediny. Książka pozwala czytelnikowi śledzić, jak w lustrze, pojawianie się wszystkich tych zmian, które początkowo nieznacznie, z czasem jednak coraz bardziej dają się we znaki starzejącym się osobom. John Medina - naukowiec z Uniwersytetu Waszyngtońskiego - pisze o tym, co z biegiem lat dzieje się z naszą skórą, stawami, sercem, pamięcią i życiem seksualnym tak, jakby to była najwspanialsza historia. Pozwala sobie przy tym na nie całkiem dyskretne opowieści z życia Casanovy, Napoleona, Rudolpha Valentino i innych. W Zegarze życia jest także wiele świetnych ilustracji, które sprawiają, że książkę tę nie tylko się dobrze czyta, ale i ogląda.  
Tytuł oryginalny: The Clock of Ages. Why we age. How we age. Winding back the clock.
Data wydania: 2001-11-14
ISBN: 83-7255-055-7, 8372550557
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Seria: Na ścieżkach nauki
Stron: 328
dodana przez: katapika

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Zegar życia. Dlaczego się starzejemy? Czy można cofnąć czas? nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zegar życia. Dlaczego się starzejemy? Czy można cofnąć czas?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}