Zioła w leczeniu artretyzmu, reumatyzmu oraz innych dolegliwości i schorzeń układu ruchowego

Mateusz Emanuel Senderski
Zioła w leczeniu artretyzmu, reumatyzmu oraz innych dolegliwości i schorzeń układu ruchowego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka ta skierowana jest do wszystkich tych z Państwa, którzy mają lub mogą mieć różnego rodzaju schorzenia związane z funkcjonowaniem układu mięśniowo-kostnego, poczynając od niewielkich dolegliwości jak kurcze mięśni, nerwobóle, a kończąc na poważnych schorzeniach takich jak artretyzm, reumatyzm czy zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa lub inne choroby stawów. Pomyślana została jako książka zawierająca sprawdzone wskazówki, porady i informacje, jakimi roślinami leczniczymi i uzyskanymi z nich przetworami można przeciwdziałać wystąpieniu określonych dolegliwości. Po wystąpieniu zaś konkretnych schorzeń w układzie ruchowym - jak je łagodzić, żeby dało się w miarę normalnie funkcjonować, a także jak je ograniczać, a nawet leczyć.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-924849-3-6, 9788392484936
Wydawnictwo: Mateusz E. Senderski
Seria: Mądrość natury
Stron: 233

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Zioła w leczeniu artretyzmu, reumatyzmu oraz innych dolegliwości i schorzeń układu ruchowego? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zioła w leczeniu artretyzmu, reumatyzmu oraz innych dolegliwości i schorzeń układu ruchowego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl