Złoty raj

Bente Pedersen
Książka Złoty raj
Książka Złoty raj
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Właśnie rozpalili wieczorne ognisko, gdy w oddali usłyszeli krzyk. -Złoto, złoto! Nagle wszyscy zerwali się na równe nogi. Ruszyli biegiem, by zobaczyć odkryty skarb. Boże spraw, żeby to była prawda, myślała Roza. Spraw by to marzenie się spełniło. Może dzieli ich tylko jeden ruch łopatą od bogactwa, które sprawi, że będą mogli stąd wyjechać. Uciec od ulewnych deszczy i błota, od przemokniętych namiotów i głodnych dzieci. Jeremy objął Rozę ramieniem, nie mając pojęcia o niebezpieczeństwie czającym się w mroku.  
Tytuł oryginalny: Glitrende paradis
Data wydania: 2012
ISBN: 978-83-7813-060-4, 9788378130604
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Cykl: Roza znad fiordów, tom 25
Stron: 200
dodana przez: bookkeeper

Autor

Bente Pedersen ukończyła studia pedagogiczne. Zadebiutowała jako piętnastolatka nowelką w czasopiśmie "Romantyka". Napisała wiele opowiadań, jest też autorką dwu popularnych serii powieściowych "Sara" i "Rosa". Mówi o sobie, że podobnie jak Raija jes...

Książki Bente Pedersen

Wszystkie książki Bente Pedersen

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Złoty raj aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Złoty raj. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}