Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie

Carolyne Faulkner
8.2 /10
Ocena 8.2 na 10 możliwych
Na podstawie 9 ocen kanapowiczów
Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.2 /10
Ocena 8.2 na 10 możliwych
Na podstawie 9 ocen kanapowiczów

Opis

Przyszłość jest w twoich rękach, ale gwiazdy pomogą ci ją napisać.
Znaki to książka, która pokazuje, jak wykorzystać astrologię jako skuteczne narzędzie rozwoju osobistego.

Wystarczą data i miejsce twojego urodzenia, aby łatwo sporządzić wykres, który odtworzy mapę nieba z chwili twojego przyjścia na świat. Poznaj swoje znaki: twój wyjątkowy układ gwiazd, planet i domów. Dowiedz się, jak go użyć, aby przejąć kontrolę nad każdym aspektem swojego życia.
Znaki to twój osobisty przewodnik po wyjątkowej metodzie samorozwoju i coachingu – astrologii dynamicznej. To nie wróżby, tylko narzędzie, które pomoże ci w pełni wykorzystać drzemiący w tobie potencjał.

Dzięki tej książce:
• dowiesz się, jak rozwinąć cechy osobowości, tak aby stały się zaletami, a nie wadami,
• poznasz inspirujące i skuteczne rady, jak zadbać o pracę, miłość i zdrowie,
• zrozumiesz wreszcie zachowania innych ludzi – nawet te najbardziej irytujące i zaskakujące.
Carolyne Faulkner to „nowa gwiazda astrologii” („Vogue”), twórczyni astrologii dynamicznej – metody, której zaufały m.in. Lena Dunham, Cara Delevingne i Rita Ora.
Tytuł oryginalny: The Signs. Decode the Stars, Reframe Your Life
Data wydania: 2022-01-12
ISBN: 978-83-240-8350-3, 9788324083503
Wydawnictwo: Znak
Kategorie: Ezoteryka, Astrologia
Stron: 368
dodana przez: ReginaCatta
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Carolyne Faulkner Carolyne Faulkner to „nowa gwiazda astrologii” według „Vogue’a” i „kobieta, która sprawiła, że astrologia jest znowu fajna” („SundayTelegraph”).Stworzyła astrologię dynamiczną – metodę, której zaufały m.in. Rihanna, Lena Dunham, Cara Delevingne i Ri...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Saturn w Wodniku

26.01.2022

Jak przedstawia się książka i co w sobie zawiera? "Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie" to przede wszystkim piękne wydanie w twardej oprawie ze schludnie rozmieszczonym tekstem bogatym w tabele i wykresy. Ma prosty układ - po wstępie jest instrukcja jak czytać swój kosmogram i rozdziały opisujące planety, znaki i domy. Jest to przewodnik pełną ... Recenzja książki Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie

Znaki

4.02.2022

Astrologia w sposób przyjemny, przystępny i praktyczny, czyli "Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie" to książka, która ma służyć osobistemu rozwojowi. W książce bardzo podobało mi się to, że autorka już na samym początku podkreśla, że znaki zodiaku i ich interpretacja są tylko wskazówką co do naszej osobowości i potencjału. Astrologia nigdy nie... Recenzja książki Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie

Astrologia to tez magia

12.01.2022

Recenzja premierowa:12.01.2022 Książka jest niesamowita podróżą po astrologii dynamicznej.Podaje mnóstwo wskazówek,które pomagą w staniu się wartościowszym i bardziej świadomym człowiekiem. 🌟Dzięki tej lekturze poznajemy otaczający nas wszechświat,aby znaleźć swoje szczęście.Uświadamia,że w świecie nie jesteśmy sami.Powinniśmy czerpać siłę w pozna... Recenzja książki Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie

Moja opinia o książce

Opinie

@klaudia.nogajczyk
2020-04-24
6 /10
Przeczytane

Przepięknie wydana w twardej oprawie wiedza na temat astrologii dynamicznej i horoskopów. W tej książce znajdziemy opisy: znaków zodiaków, planet, domów i możliwość stworzenia własnego kosmogramu, który z "gazetowymi horoskopami" nie ma nic wspólnego. To pozycja zdecydowanie dla osób interesujących się tematyką astrologii oraz horoskopów, a także wpływu planet na życie. Polecam.

× 3 | link |
@gdzie_ja_tam_ksiazka
2022-01-23
6 /10
Przeczytane

"Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie" to ciekawy przewodnik po świecie astrologii, który inspiruje do rozwijania swojej osobowości. Książka ta ma pomóc czytelnikowi w poznaniu samego siebie, doskonaleniu pewnych cech, czy też zwracaniu uwagi na interakcje z innymi osobami.
Autorka przeprowadza przez układ gwiazd, planet i domów, które mają na nas duży wpływ. Przyznaję, że od takich tematów zawsze trzymałam się z daleka, ale chęć poznania innego spostrzeżenia, jeśli chodzi o rozwój osobisty skłonił mnie, by poznać metodę Faulkner. Astrologia dynamiczna wskaże nad czym można popracować, czego się wystrzegać, w jaki sposób prowadzić interakcje z drugim człowiekiem, czy to spod tego samego znaku zodiaku czy innego.
Wzmocnienie pozytywnych cech, a wyeliminowanie negatywnych, to skutek korzystania z astrologii dynamicznej.
Jest się przeprowadzonym za rączkę po przewodniku, by krok po kroku wiedzieć, jak czytać swój kosmogram. Zagadnienia odnośnie planet, znaków i domów są skrupulatnie wyjaśnione, a co najważniejsze, autorka radzi, by podczas tworzenia swojego kosmogramu robić notatki. Trochę skacze się po książce, ale niektórzy mogą być zadowoleni z efektu i podjąć się pracy nad rozwojem osobistym.
Nie jest się zasypywanym specjalistycznym językiem, który byłby niezrozumiały. Według mnie to wielki plus, bo nie zawsze takie przewodniki są napisane jasno i klarownie. Co do moich odczuć, to byłam naprawdę zaintrygowana i mimo, iż kilku r...

× 1 | link |
@papierowamagnoolia
2022-01-25
8 /10
Przeczytane

"Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie" Carolyne Faulkner to przewodnik po współczesnej astrologii. Książka, która w przystępny sposób przekazuje wiedzę na temat tego, jak odczytywać swoje gwiazdy i czym się przy tym kierować. Ja w znakach zodiaku siedzę już kilka lat,
znam swój znak w Słońcu, Księżycu oraz ascendent. Jednak nigdy nie miałam okazji do zrobienia dokładniejszej analizy kosmogramu urodzeniowego.
Nie wiedziałam jak odpowiednio czytać ten cały wykres a wiele pojęć było dla mnie niejasnych.

Lektura "Znaków" okazała się być w tym bardzo pomocna a informacje w niej zawarte są przejrzyste, przekazane w jak najprostszy i najciekawszy sposób.
Autorka proponuje dwa sposoby korzystania ze "Znaków":
⭐Jeśli interesują nas same znaki zodiaków, i chcemy poczytać tylko o tym, to możemy przejść bezpośrednio
do danego znaku. Tam znajdziemy charakterystykę zodiaku: poznamy jego wady i zalety, miłość, karierę, zdrowie oraz praktyczne porady, co można zmienić albo na co uważać.
Carolyne Faulkner poświęciła znakom zodiaku 200 stron w swoim poradniku, a więc najwięcej w porównaniu z innymi rozdziałami.
⭐Jeśli chcemy poznać swój horoskop urodzeniowy - niepowtarzalną konfigurację ułożoną z gwiazd, planet i domów w dniu naszych urodzin, autorka przeprowadzi
nas po tym krok po kroku. Co prawda wymaga to skupienia i chęci ale warto. Ja właśnie w takiej formie skorzystałam z tej książki i jestem z niej bardzo zadowolona.

Carolyne Faul...

| link |
@tomzynskak
2022-01-12
9 /10
Przeczytane

Interesuje, bądź interesowała Was kiedyś astrologia? Mnie muszę przyznać, że nie bardzo. Tzn czytałam horoskopy, ale bardziej żeby się pośmiać. Chociaż muszę przyznać, że trafiały się i takie, które miały 100% trafność.
Jednak, gdy dostałam szansę zapoznania się z książką „Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie” postanowiłam ją wykorzystać. Dlaczego? Chyba zwyciężyła u mnie ciekawość, ponieważ książka ta jest swego rodzaju przewodnikiem po rozwoju osobistym.
.
.
„Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie” to książka dla osób wtajemniczonych w astrologię, ale i takich które dopiero chcą rozpocząć z nią swoją przygodę.
Całość napisana jest bardzo sympatycznym językiem i co najważniejsze zrozumiałym. Autorka szczegółowo krok po kroku tłumaczy jak odczytywać poszczególne znaki i przełożyć je na własny kosmogram. Pozwala nam to lepiej zrozumieć samych siebie, ale i innych. To dzięki tej książce możemy poznać swoje wady i zalety, a dzięki skutecznym radą cechy osobowości przekształcać w same zalety. Nauczymy się podejmować lepsze decyzje i dbać o miłość, pracę oraz zdrowie.
Dla mnie ta książka stała się małą księgą nad którą na pewno spędzę jeszcze wiele godzin. Przeczytałam ją calutką jednak zrozumienie własnego kosmogramu i jego odpowiednie oznaczenie wymaga ogromnej dawki skupienia. Już teraz widzę ile rzeczy zgadza się z moim życiem i jestem ciekawa co jeszcze uda mi się odczytać.

Na początk...

| link |
@mommy_and_books
2022-02-12
8 /10
Przeczytane

Witajcie. Czy interesujecie się astrologią? Jeżeli jeszcze nie to polecam wam ciekawy przewodnik po współczesnej astrologii. Znajdziecie w nim wszystko to, co na ten temat powinniście wiedzieć.
Pięknie wydana książka. Twarda oprawa. Idealnie prezentuje się na półce.
Ponad 300 stron, które odkryją przed wami dużą część astrologii. Dzięki niej będziecie mogli odkryć siebie. Czy wiecie, jak czytać wasz kosmogram? Dokładnie tak jak wy nie miałam pojęcia na ten temat. Teraz już wiem troszkę więcej. Oczywiście, żeby się tego perfekcyjnie nauczyć potrzeba czasu. Autorka w idealny sposób nam to objaśnia. Powoli nabiorę w tym wprawy i może kiedyś dzięki tej książce będę potrafiła w 100% odczytać swój kosmogram.
Autorka w swoim dziele koncentruje się na trzech głównych obszarach astrologii: planetach, znakach i domach. Idealnie nam je objaśnia. Wyjaśnia również w jaki sposób można czytać jej książkę. Opisuje nam dwa sposoby. Jednym z nich jest przeczytanie wszystkich stron „Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie” od deski do deski. W tak poznacie lepiej astrologię. Taki sposób wybrałam ja. O drugim sposobie dowiecie się sami czytając.

Pamiętajcie: przyszłość jest w waszych rękach!

Carolyne Faulkner objaśnia nam co to są planety, znaki i domy. Dzięki niej możemy stworzyć swój własny kosmogram. Całkiem interesujące wyzwanie.
Marzeniem autorki jest by jej dzieło pomogło wszystkim wrażliwym osobom. Czy jej złote rady sprawdzą się w naszym życiu? Czas ...

| link |
@mysilicielka
2022-01-26
9 /10
Przeczytane Posiadam Recenzje

Polecam osobom interesującym się astrologią, przede wszystkim początkującym, które chcą od czegoś zacząć. Myślę, że ten przewodnik wiele rozjaśni, a jak ktoś wsiąknie w temat, to będzie z niego regularnie korzystać.

| link |
KA
2022-01-11
9 /10

Fajna opcja dla początkujących w dziedzinie astrologii i kosmogramów.

| link |
@lunka.bookstagram
2022-02-04
9 /10
@basiaa22.86
2022-01-12
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“Ta książka to twój własny klucz,dzięki któremu rozpracujesz gwiezdny szyf”
#
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl