Żona mimo woli

Annika Sharma
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Żona mimo woli
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Nithja to żywiołowa, inteligentna i ambitna studentka, która ma gotowy plan na całe życie. Będzie odnoszącą sukcesy lekarką i chlubą rodziny. Już dawno pogodziła się z wizją aranżowanego małżeństwa w myśl tradycji pielęgnowanej przez konserwatywną rodzinę. Jedna chwila powoduje, że plan dziewczyny legnie w gruzach. Kiedy poznaje Jamesa St. Claira, intrygującego i przystojnego Amerykanina, Nithja kompletnie traci głowę. Wbrew rozsądkowi zakochuje się bez pamięci. Ostatecznie staje w obliczu trudnego wyboru – może zostać posłuszną żoną męża, którego wybrała jej rodzina albo iść za głosem serca, ignorując tradycję przodków. Czy jej pragnienia mają jakiekolwiek znaczenie?
Data wydania: 2017-07-21
ISBN: 978-83-65740-13-7, 9788365740137
Wydawnictwo: Kobiece
Stron: 384

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Kiedy rodzice wybierają ci męża

25.08.2017

Pochodząca z Indii Nithja marzy o dostaniu się na medycynę i zostaniu lekarzem. Chociaż wychowała się w Ameryce, ona i jej rodzina zachowują hinduskie tradycje. Nithja nigdy nie czuła się rozdarta między USA a swoim rodzinnym krajem; w pełni akceptowała również ideę aranżowanych małżeństw. Do czasu, kiedy poznaje Jamesa. Dopiero wówczas dziewczyna ... Recenzja książki Żona mimo woli

@Aivalar@Aivalar

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

IM
@imelman91
2020-07-13
8 /10
Przeczytane

Nigdy nie interesowałam się kulturą Indii, więc nie wiem na ile fakty zawarte w książce są prawdziwe, ale jeśli choć część z nich jest prawdziwa to choć raz cieszę się, że urodziłam się w polskiej rodzinie. Nie wyobrażam sobie bycia ciągle doskonałą. Sama książka jest bardzo dobra. Pokazuje walkę głównej bohaterki, jej rozterki. Zakończenie też mi się bardzo podobało. Okładka książki przykuwa wzrok.

| link |
@Aivalar
@Aivalar
2017-08-25
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Żona mimo woli. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl