Zwinny talent

Ralf Knegtmans
Zwinny talent
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Obowiązkowa lektura dla każdego właściciela firmy, który zatrudnia pracowników i planuje przetrwać w gwałtownie zmieniającym się świecie. Książka to poradnik rekrutacji, pokazujący, jak w praktyce i bez udziału agencji HR rozpoznać „zwinne talenty”, czyli pracowników gotowych na wyzwania przyszłości. Uznany na całym świecie ekspert pokazuje, że zwinność, rozumiana jako zdolność adaptacji i nieustannego uczenia się, stała się dziś ważniejsza niż formalne kwalifikacje i wyuczone umiejętności. Dodatkowo, specjalnie dla polskiego czytelnika, o zwinności, rekrutacji i praktyce prowadzenia odnoszącego sukcesy przedsiębiorstwa opowiadają:

  • Dominika Bettman, prezeska SIEMENS Polska,
  • Brunon Bartkiewicz, prezes ING Bank Śląski,
  • Jarosław Koziński, partner i Tax and Law Leader, EY,
  • Marek Śliboda, prezes MARCO.

Absolutne ABC współczesnej rekrutacji. Rekruterom i HR-owcom da potężne i sprawdzone w praktyce narzędzia; kandydatom pozwoli zrozumieć dzisiejszy rynek pracy i realne potrzeby pracodawców.

O Autorze

Ralf Knegtmans — partner zarządzający holenderskiej firmy De Vroedt & Thierry specjalizującej się w doradztwie i rekrutacji kadry kierowniczej. Od dwudziestu lat zgłębia kluczowe cechy wybitnych talentów poprzez własne badania oraz liczne wywiady z członkami zarządów firm i naukowcami. Pisze i wykłada na temat natury talentu, selekcji najlepszych kandydatów, nowoczesnego przywództwa oraz różnorodności. Autor kilku książek oraz licznych artykułów branżowych. W Polsce wystąpił na wielu prestiżowych konferencjach.

Data wydania: 2019-10-01
ISBN: 978-83-64299-85-8, 9788364299858
Wydawnictwo: Imprint Media
Stron: 304
dodana przez: chudini0505

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Zwinny talent? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zwinny talent. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl