Zwycięstwo miłości : medytacja nad rozdziałem 8 Listu do Rzymian

Adrienne von Speyr
Książka Zwycięstwo miłości : medytacja nad rozdziałem 8 Listu do Rzymian
Książka Zwycięstwo miłości : medytacja nad rozdziałem 8 Listu do Rzymian
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka ukazuje wielkość miłości Boga do człowieka - zwycięstwo Bożej miłości nad wszelkim złem i wszelką słabością, jakie pojawiają się w ludzkim życiu. Miłość ta sprawia odnowę i wyzwolenie ludzkiego życia, a wraz z nim całego stworzenia. Autorka wprowadza czytelnika w samo centrum tego misterium, ucząc go zarazem głębokiego namysłu nad słowami Nowego Testamentu. Jak pisze w przedmowie do tej niewielkiej książeczki Hans Urs von Balthasar - W epoce, która rozmiłowała się w mrokach ludzkiego ducha, nic nie jest chrześcijaninowi potrzebne bardziej niż odwaga do przyjęcia boskiego światła.  
Tytuł oryginalny: Sieg der Liebe : Betrachtung über Römer B
Data wydania: 2002
ISBN: 83-7097-953-X, 837097953X
Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM
Seria: Problemy teologiczne
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 108

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Zwycięstwo miłości : medytacja nad rozdziałem 8 Listu do Rzymian? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zwycięstwo miłości : medytacja nad rozdziałem 8 Listu do Rzymian. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}