Recenzja książki Doskonałe dziewczęta

Doskonałe dziewczęta

OL
@Olsea
· 2009-12-11
Amy nr 7 została ocalona z laboratorium, gdzie została sztucznie wytworzona wraz z innymi Amy. Było ich 12. Główć cal od śmierci. O tym, jak jest wyjątkowa dowiedziała się jako nastolatka.

Dziewczyna posiada 2 przyjaciół którzy wiedzą o jej sekrecie. W tym swojego chłopaka, z 9 klasy.

Bohaterka wygrała konkurs wypracowań, dzięki swoim zdolnościom. Długo namawiała mamę, żeby mogła pojechać do Nowego Jorku, w końcu zgodziła się, aby pojechała z jej przyjaciółmi i jej rodzicami. Uszczęśliwiona Amy podziękowała matce. Przygotowania do wyjazdu i planowania zaczęły się niemal od razu.

Gdy wreszcie dotarła do celu, w hotelu odbywała się uczta. Jedząc zupę przysiadła się do niej nie-przyjaciółka, z którą rywalizowała o wszystko. O to w co wygra, o lepsze oceny itd.

Nieświadoma tego, że ona dosypała jej groźny narkotyk, o którym był apel w jej szkole i spotkanie z narkomanem. Nazywał się ,,tost", ale nie dlatego że wysmarzał mózg, ale dlatego, że pachniał jak tost z cynamonem.

Klon był idealny- zero chorób, infekcji... Była silniejsza od innych. Gdy trafiła do lekarza nikt nie wiedział co spowodowało omdlenie. Nikt nie wiedział o tym, że jest idealnym klonem. Ale w szpitalu było 7 Amy. Byyły jej siostry. Byli ludzie, którzy ją stworzsyli, z programu ,,półksiężyc".


Dalej nie wiem jak opisać, akcja jest zbyt zawiła. A po za tym- niewiadome zawsze lesze!
Ocena @Olsea:
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
Książka Doskonałe dziewczęta
Doskonałe dziewczęta
Marilyn Kaye
{}8.6/10
Cykl: Replika, tom 4
Komentarze

Pozostałe recenzje @Olsea

Nowe recenzje

Książka Cecylio, obudź się!

Nie ma nic lepszego niż dobra komedia książkowa! Do takiego rodzaju książek (jestem przekonana!) trzeba po prostu mieć ...

Książka Nie oglądaj się

Lata dziewięćdziesiąte , norweska prowincja , gdzie wszyscy się znają , a przysłowiowy diabeł , tam właśnie mówi '' dob...

Książka Miłość. Ścieżki do wolności

„Doświadczamy straty, aby się przekonać,że źródła szczęścia szukaliśmy w niewłaściwym miejscu. Ból wypycha nas ze str...

nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe
{}