Recenzja książki Doskonałe dziewczęta

OL
@Olsea
· 2009-12-11
Amy nr 7 została ocalona z laboratorium, gdzie została sztucznie wytworzona wraz z innymi Amy. Było ich 12. Główć cal od śmierci. O tym, jak jest wyjątkowa dowiedziała się jako nastolatka.

Dziewczyna posiada 2 przyjaciół którzy wiedzą o jej sekrecie. W tym swojego chłopaka, z 9 klasy.

Bohaterka wygrała konkurs wypracowań, dzięki swoim zdolnościom. Długo namawiała mamę, żeby mogła pojechać do Nowego Jorku, w końcu zgodziła się, aby pojechała z jej przyjaciółmi i jej rodzicami. Uszczęśliwiona Amy podziękowała matce. Przygotowania do wyjazdu i planowania zaczęły się niemal od razu.

Gdy wreszcie dotarła do celu, w hotelu odbywała się uczta. Jedząc zupę przysiadła się do niej nie-przyjaciółka, z którą rywalizowała o wszystko. O to w co wygra, o lepsze oceny itd.

Nieświadoma tego, że ona dosypała jej groźny narkotyk, o którym był apel w jej szkole i spotkanie z narkomanem. Nazywał się ,,tost", ale nie dlatego że wysmarzał mózg, ale dlatego, że pachniał jak tost z cynamonem.

Klon był idealny- zero chorób, infekcji... Była silniejsza od innych. Gdy trafiła do lekarza nikt nie wiedział co spowodowało omdlenie. Nikt nie wiedział o tym, że jest idealnym klonem. Ale w szpitalu było 7 Amy. Byyły jej siostry. Byli ludzie, którzy ją stworzsyli, z programu ,,półksiężyc".

Dalej nie wiem jak opisać, akcja jest zbyt zawiła. A po za tym- niewiadome zawsze lesze!

Moja ocena:

Następna Amy

@Link

{} Recenzja książki Następna Amy

Słodka pokusa
Recenzja książki - Cory Reilly "Słodka pokusa"
@monika_13:

Od dziecka do żony i matki. Taką jednotomową książkę ukazuje nam Cora Reilly w książce „Słodka pokusa”. Jak dotychczas ...

{} Recenzja książki Słodka pokusa
Śpiewaczka
Śpiewaczka
@Natalia_Swi...:

Kiedy dostałam propozycję przeczytania pewnej tajemniczej książki, której tylko opis był mi znany - chwilę się wahałam....

{} Recenzja książki Śpiewaczka
Instynkt
Instynkt
@damaczytasama:

Dziś podzielę się z Wami moją opinią o książce "Instynkt". To kontynuacja znakomitego thrillera "Likwidacja". Inspe...

{} Recenzja książki Instynkt
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin