Recenzja książki Doskonałe dziewczęta

Doskonałe dziewczęta

OL
@Olsea
· 2009-12-11
Amy nr 7 została ocalona z laboratorium, gdzie została sztucznie wytworzona wraz z innymi Amy. Było ich 12. Główć cal od śmierci. O tym, jak jest wyjątkowa dowiedziała się jako nastolatka.

Dziewczyna posiada 2 przyjaciół którzy wiedzą o jej sekrecie. W tym swojego chłopaka, z 9 klasy.

Bohaterka wygrała konkurs wypracowań, dzięki swoim zdolnościom. Długo namawiała mamę, żeby mogła pojechać do Nowego Jorku, w końcu zgodziła się, aby pojechała z jej przyjaciółmi i jej rodzicami. Uszczęśliwiona Amy podziękowała matce. Przygotowania do wyjazdu i planowania zaczęły się niemal od razu.

Gdy wreszcie dotarła do celu, w hotelu odbywała się uczta. Jedząc zupę przysiadła się do niej nie-przyjaciółka, z którą rywalizowała o wszystko. O to w co wygra, o lepsze oceny itd.

Nieświadoma tego, że ona dosypała jej groźny narkotyk, o którym był apel w jej szkole i spotkanie z narkomanem. Nazywał się ,,tost", ale nie dlatego że wysmarzał mózg, ale dlatego, że pachniał jak tost z cynamonem.

Klon był idealny- zero chorób, infekcji... Była silniejsza od innych. Gdy trafiła do lekarza nikt nie wiedział co spowodowało omdlenie. Nikt nie wiedział o tym, że jest idealnym klonem. Ale w szpitalu było 7 Amy. Byyły jej siostry. Byli ludzie, którzy ją stworzsyli, z programu ,,półksiężyc".

Dalej nie wiem jak opisać, akcja jest zbyt zawiła. A po za tym- niewiadome zawsze lesze!
Ocena @Olsea:
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
Książka Doskonałe dziewczęta
Doskonałe dziewczęta
Marilyn Kaye
{}8.6/10
Cykl: Replika, tom 4

Pozostałe recenzje @Olsea

Książka Cecylio, obudź się!

Nie ma nic lepszego niż dobra komedia książkowa! Do takiego rodzaju książek (jestem przekonana!) trzeba po prostu mieć ...

Książka Nie oglądaj się

Lata dziewięćdziesiąte , norweska prowincja , gdzie wszyscy się znają , a przysłowiowy diabeł , tam właśnie mówi '' dob...

Książka Miłość. Ścieżki do wolności

„Doświadczamy straty, aby się przekonać,że źródła szczęścia szukaliśmy w niewłaściwym miejscu. Ból wypycha nas ze str...

{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin