Marriage for One recenzja

Marriage for one

Autor: @kamafama0713 ·1 minuta
2023-05-16
1 Polubienie
Chyba każda z nas kiedyś snuła marzenia o tym jak wyglądałby jej wymarzony ślub. Rose nie była w tym względzie wyjątkiem. A jednak na skutek zbiegu okoliczności wyszła za mąż za człowieka o którym wszelką wiedzę czerpała z internetu
On obiecał jej lokal na kawiarnię, którą pragnęła otworzyć, ona zaś miała robić wszystko by ocieplić jego wizerunek w oczach klientów
Ale czy to naprawdę może być tak proste? A może jest w tym wszystkim drugie dno?
Czy w tym układzie jest szansa na prawdziwe uczucie?

Życie nie rozpieszczało Rose Coleson. Nie miała bliskich ,którzy by ją wspierali i szybko wkroczyła w dorosłość.
Mimo to pozostała osobą pełną pogody ducha i wewnętrznej radości.
Po prostu nie dało się jej nie polubić. Zawsze uśmiechnięta i wytrwała szybko zyskała moją sympatię.
Jej mąż z kolei jest mężczyzną na wskroś-jak określiła to sama zainteresowana-gburowatym.
Poważny, chłodny i zdystansowany nie dopuszcza do siebie nikogo. Co nim kierowało?
Czy towarzystwo Rose wywarło na niego jakiś wpływ?
Uwielbiam takie książki. Fabuła jest poprowadzona płynnie i niezwykle ciekawie.
Najbardziej jednak podobały mi się dwie rzeczy.
Powoli rozkwitające między bohaterami uczucie opisane zostało naprawdę magicznie.
Autorka skupiła się na detalach i drobnych gestach a interakcje Rose i Jacka nie sprawiały wrażenia wymuszonych.
Sam Hawthorne wraz z rozwojem sytuacji tylko zyskiwał- jestem pewna, że go pokochacie.
Mimo, że książka zalicza się do cegiełek-liczy ponad pięćset stron, lecz przez fabułę dosłownie płynęłam z ogromną przyjemnością.
Jedyny i delikatny minus pojawił się przy zbliżeniu małżonków przez niektóre użyte określenia-ale całość jest CUDOWNA i z całego serca ją polecam ❣️

Z pewnością nie było to moje ostatnie spotkanie z twórczością autorki.
Znajdziecie tu motywy Słów burn romance, grumpy i sunshine oraz przede wszystkim fake marriage.
Nie brakuje tam humoru I naprawdę ciekawych dialogów a przy tym pióro Elli Maise jest wyjątkowo lekkie co sprawia że historia wciąga od pierwszego zdania.

Ella Maise
7.8/10

Jack i ja zrobiliśmy wszystko dokładnie na odwrót. Dzień, w którym zwabił mnie do swojego biura, był jednocześnie dniem naszego pierwszego spotkania i naszych zaręczyn. Magia chwili i huk otwieranego...

@kamafama0713
@kamafama0713 · 12 miesięcy temu
Czy w tym układzie jest szansa na prawdziwe uczucie?

Mimo to pozostała osobą pełną pogody ducha i wewnętrznej radości.
Czy towarzystwo Rose wywarło na niego jakiś wpływ?
Uwielbiam takie książki. Fabuła jest poprowadzona płynnie i niezwykle ciekawie.
Najbardziej jednak podobały mi się dwie rzeczy.

Ella Maise
7.8/10

,,Marriage for one" - Ella Maise ●9/10⭐️ Dzień, w którym weszła do jego biura był jej pierwszym spotkaniem i szansą na otworzenie biznesu. Zapis w testamencie był jasny, chcesz otworzyć kawiarnie, ...

BO
@bookasia123

Jack i Rose robi wszystko na odwrót. Ich historia, zaczynająca się od ślubu, przyciągnęła moją uwagę. Zapragnęłam poznać ich bliżej. Niestety, książka nie sprostała moim oczekiwaniom. Jednak żeby nie...

@Juliette_n @Juliette_n

Pozostałe recenzje @kamafama0713

Lato w Przytulnej
Lato w Przytulnej ❤️

Cześć kochani ❣️ W jakim bohaterze lub bohaterce kiedyś się podkochiwaliście? Dajcie znać w komentarzach ❤️ Dziś wpadam do Was z recenzją książki na którą czekałam od ki...

Recenzja książki Lato w Przytulnej
The Worst Best Men. Najgorszy drużba
Cudna książka ❤️

Cześć kochani. Lubicie wesela? Dziś opowiem Wam o powieści która skradła mi serce. I to dosłownie. The worst best man to pozycja dla tych z nas, które zdecydowanie cen...

Recenzja książki The Worst Best Men. Najgorszy drużba

Zabij Mrok. Black Bird Academy.
Demoniczne połączenie mroku i miłości
@czarno.czer...:

Jakiś czas temu na Instastories zapytałyśmy naszych obserwatorów jaką książkę wydawnictwa Jaguar powinnyśmy przeczytać ...

Recenzja książki Zabij Mrok. Black Bird Academy.
Desire or Defense
Rewelacja <3
@czarno.czer...:

"Nie ist­nie­je nic bar­dziej roz­pacz­li­we­go i przy­gnę­bia­ją­ce­go niż uczu­cie to­tal­ne­go przy­tło­cze­nia ży­c...

Recenzja książki Desire or Defense
The Paper Dolls
Tajemnicza
@czarno.czer...:

"Nie wie­rzę w przy­pad­ki, zbie­gi oko­licz­no­ści, brat­nie dusze i tego ro­dza­ju bzdu­ry. Twar­do stą­pam po ziemi ...

Recenzja książki The Paper Dolls