PARAPSYCHOLOGIA W ŻYCIU CODZIENNYM

Recenzja książki Parapsychologia w życiu codziennym

PA
@pafnucy1
· 2008-11-11
Książka "PARAPSYCHOLOGIA W ŻYCIU CODZIENNYM" składa się z trzech części.
Część I to jak tytuł. Omawia nasze codzienne zachowania, na które nie zwracamy uwagi, a wiele czynności wykonujemy w sposób podświadomy. Dotyczy to np. gestów, oddechu, modlitwy, dysponowania energią życia, sposobu oczyszczania ciała astralnego itd. Ten tytuł pozwala zrozumieć te różne nasze zachowania i jak w sposób świadomy możemy je stosować w codzienności.
Część II pt. "NUMEROLOGICZNE ASPEKTY DATY URODZENIA" - jest to autorskie opracowanie sposobu tworzenia tzw. KODU DATY URODZENIA (KDU) z daty urodzenia. W oparciu o ten kod możemy przeprowadzić natychmiastową analizę cech charakteru danej osoby. Możemy porównać analizując też grupę osób w wzajemnych relacjach i zachowaniach w różnych sytuacjach życiowych np. układ rodzinny, par narzeczeńskich, przysposabiania dzieci do rodzin zastępczych itd.
Część III pt. "NUMEROLOGICZNY HOROSKOP AZTEKÓW" związany jest z odpowiedziami na trudne pytania w zawirowaniach naszego codziennego życia.

Autor jest również twórcą dwunastu tomów książek na każdy miesiąc roku pt. "KODY DATY URODZENIA" ułożonych wg kodu od 1 -1 -1 do 9 - 9 - 9. Są to książki z przyszeregowanymi do odpowiedniego tzw. KDU osób znanych, cenionych w różnych dziedzinach życia.
Wymienione książki zostały wydane na CD-R i znajdują się w bibliotekach uniwersyteckich wskazanych przez Bibliotekę Narodową w Warszawie.
Na stronie http://www.npn.org.pl/index.php?option=com_productbook&Itemid=92 można uzyskać więcej informacji o tych wydaniach jak i o autorze.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}
Parapsychologia w życiu codziennym
Parapsychologia w życiu codziennym
Lucjan Mieczysław Parfianowicz
{}10/10
Komentarze
Parapsychologia w życiu codziennym
Parapsychologia w życiu codziennym
Lucjan Mieczysław Parfianowicz
{}10/10

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Plebiscyt - weź udział!

Nowe recenzje

Don't Love Me
zauroczona <3
@Angel:

Zauroczyła mnie ta historia, całkiem mocno zawładnęła moim serduszkiem. Już sam początek był mocno intrygujący i zmusza...

{} Recenzja książki Don't Love Me
Malamander
Porywająca historia nie tylko dla dzieci
@booksbybook...:

Sięgając po "Malamandra" byłam niesamowicie podekscytowana. Czytałam wiele pozytywnych opinii o tej książce, napisanej ...

{} Recenzja książki Malamander
W czarnej zimnej wodzie
„W czarnej zimnej wodzie” Jan Godlewski
@Sylwia.B:

Zastanawialiście się czasem, czy zło i okrucieństwo jest dziedziczne? O tym między innymi jest thriller Jana Godlewskie...

{} Recenzja książki W czarnej zimnej wodzie
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe