Recenzja książki Parapsychologia w życiu codziennym

PARAPSYCHOLOGIA W ŻYCIU CODZIENNYM

PA
@pafnucy1 · 2008-11-11 13:04:56
Książka "PARAPSYCHOLOGIA W ŻYCIU CODZIENNYM" składa się z trzech części.
Część I to jak tytuł. Omawia nasze codzienne zachowania, na które nie zwracamy uwagi, a wiele czynności wykonujemy w sposób podświadomy. Dotyczy to np. gestów, oddechu, modlitwy, dysponowania energią życia, sposobu oczyszczania ciała astralnego itd. Ten tytuł pozwala zrozumieć te różne nasze zachowania i jak w sposób świadomy możemy je stosować w codzienności.
Część II pt. "NUMEROLOGICZNE ASPEKTY DATY URODZENIA" - jest to autorskie opracowanie sposobu tworzenia tzw. KODU DATY URODZENIA (KDU) z daty urodzenia. W oparciu o ten kod możemy przeprowadzić natychmiastową analizę cech charakteru danej osoby. Możemy porównać analizując też grupę osób w wzajemnych relacjach i zachowaniach w różnych sytuacjach życiowych np. układ rodzinny, par narzeczeńskich, przysposabiania dzieci do rodzin zastępczych itd.
Część III pt. "NUMEROLOGICZNY HOROSKOP AZTEKÓW" związany jest z odpowiedziami na trudne pytania w zawirowaniach naszego codziennego życia.

Autor jest również twórcą dwunastu tomów książek na każdy miesiąc roku pt. "KODY DATY URODZENIA" ułożonych wg kodu od 1 -1 -1 do 9 - 9 - 9. Są to książki z przyszeregowanymi do odpowiedniego tzw. KDU osób znanych, cenionych w różnych dziedzinach życia.
Wymienione książki zostały wydane na CD-R i znajdują się w bibliotekach uniwersyteckich wskazanych przez Bibliotekę Narodową w Warszawie.
Na stronie http://www.npn.org.pl/index.php?option=com_productbook&Itemid=92 można uzyskać więcej informacji o tych wydaniach jak i o autorze.
serce
← polub, jeżeli recenzja Ci się spodobała
Książka Parapsychologia w życiu codziennym
Parapsychologia w życiu codziennym 10 /10
Lucjan Mieczysław Parfianowicz

Książka Proś o wybaczenie

Jakiś czas temu zrozumiałam, że ja chyba jednak zaczęłam lubić książki kryminalne. Choć jeszcze ani razu nie udało mi s...

Książka Czwarta prawda

Książka wciągnęła mnie do cna. Czytając ją przeniosłam się do egzotycznych Indii z całą ich różnorodnością, wieloku...

@Magdabial @Magdabial
Książka Minecraft. Wypadek

„Minecraft. Wypadek” Tracey Baptiste to propozycja dla młodszych czytelników. I chociaż daleko mi do wieku, w którym cz...

MA
@maitiri_books_2

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się