Recenzja książki Parapsychologia w życiu codziennym

PARAPSYCHOLOGIA W ŻYCIU CODZIENNYM

PA
@pafnucy1 · 2008-11-11
Książka "PARAPSYCHOLOGIA W ŻYCIU CODZIENNYM" składa się z trzech części.
Część I to jak tytuł. Omawia nasze codzienne zachowania, na które nie zwracamy uwagi, a wiele czynności wykonujemy w sposób podświadomy. Dotyczy to np. gestów, oddechu, modlitwy, dysponowania energią życia, sposobu oczyszczania ciała astralnego itd. Ten tytuł pozwala zrozumieć te różne nasze zachowania i jak w sposób świadomy możemy je stosować w codzienności.
Część II pt. "NUMEROLOGICZNE ASPEKTY DATY URODZENIA" - jest to autorskie opracowanie sposobu tworzenia tzw. KODU DATY URODZENIA (KDU) z daty urodzenia. W oparciu o ten kod możemy przeprowadzić natychmiastową analizę cech charakteru danej osoby. Możemy porównać analizując też grupę osób w wzajemnych relacjach i zachowaniach w różnych sytuacjach życiowych np. układ rodzinny, par narzeczeńskich, przysposabiania dzieci do rodzin zastępczych itd.
Część III pt. "NUMEROLOGICZNY HOROSKOP AZTEKÓW" związany jest z odpowiedziami na trudne pytania w zawirowaniach naszego codziennego życia.

Autor jest również twórcą dwunastu tomów książek na każdy miesiąc roku pt. "KODY DATY URODZENIA" ułożonych wg kodu od 1 -1 -1 do 9 - 9 - 9. Są to książki z przyszeregowanymi do odpowiedniego tzw. KDU osób znanych, cenionych w różnych dziedzinach życia.
Wymienione książki zostały wydane na CD-R i znajdują się w bibliotekach uniwersyteckich wskazanych przez Bibliotekę Narodową w Warszawie.
Na stronie http://www.npn.org.pl/index.php?option=com_productbook&Itemid=92 można uzyskać więcej informacji o tych wydaniach jak i o autorze.
serce
← polub, jeżeli recenzja Ci się spodobała
Książka Parapsychologia w życiu codziennym
Parapsychologia w życiu codziennym 10 /10
Lucjan Mieczysław Parfianowicz
Komentarze

Nowe recenzje

Książka Konfitury. Sekrety, tradycja i smak.

Ludzie dzielą się na tych, którzy uznają konfitury wyłącznie swojej roboty i na tych, którzy uważają, że przygotowywani...

PA
@paulina.jedraszczak
Książka Nowe niebo

Mieszkająca w spokojnej wsi na Kaszubach główna bohaterka Matylda, niespodziewanie przejmuje opiekę nad osieroconymi ...

Książka Milczenie aniołów

Joanna Jax po raz kolejny wzniosła się na wyżyny twórczości i po raz kolejny postawiła bardzo wysoką poprzeczkę innym t...

AM
@malgosialegn