Recenzja książki Slammed

━ ❝ʟᴜᴅᴢɪᴇ ʙᴇᴢ ᴘʀᴢᴇʀᴡʏ ᴘᴏᴅᴇᴊᴍᴜᴊᴀ sᴘᴏɴᴛᴀɴɪᴄᴢɴᴇ ᴅᴇᴄʏᴢᴊᴇ, sʟᴜᴄʜᴀᴊᴀᴄ sᴡᴏᴊᴇɢᴏ sᴇʀᴄᴀ. ᴡ ᴢᴡɪᴀᴢᴋᴀᴄʜ ᴄʜᴏᴅᴢɪ ᴏ ᴅᴜᴢᴏ ᴡɪęᴄᴇᴊ ɴɪᴢ ᴛʏʟᴋᴏ ᴏ ᴍɪʟᴏsᴄ.​❞

WYBÓR REDAKCJI
@dvdevil_2 @dvdevil_2 · 2019-09-09
mówi się, że życie pisze różne scenariusze. czasem bardziej kolorowe, a czasem mniej. nikt tak naprawdę nie jest w stanie przewidzieć do końca, co nas spotka następnego dnia, tygodnia, czy nawet roku. layken razem ze swoim bratem nie podejrzewała, że ich życie potoczy się właśnie taką ścieżką. po śmierci ojca zostają zmuszeni do przeprowadzki w zupełnie nowe miejsce, na co obydwoje nie patrzą zbyt optymistycznie. do pewnego momentu. a przynajmniej do momentu, w którym w jej i tak sfatygowanym życiu pojawia się ktoś tak jak will. 

trochę słyszałam o tej książce i w ogóle o całej trylogii - że najsłabsza w dorobku colleen, że nie warto tracić czasu, że są lepsze jej książki, którym można podarować trochę uwagi. z drugiej jednak strony obiło mi się o uszy, że historia lake i willa wcale nie jest taka okropna jak to się mówi. ja, jeśli chodzi o książki, wolę osobiście wyrobić sobie opinię na temat konkretnej pozycji i uznałam, że w tym przypadku zaryzykuje. poza tym to była jedna z pierwszych książek jaką zamówiłam po powrocie do czytania i wiecie co? naprawdę mi się podobała. nie wiem, czy to głównie przez fakt, że znalazłam się w mniej więcej tym samym przedziale wiekowym, co bohaterowie i przez to ich polubiłam, czy to jednak była zasługa stylu pisania hoover. 

ciężko mi przychodzi napisać coś sensownego po ponad roku od przeczytania, ale szczerze mówiąc fabuła tej książki, jak i całej trylogii zapadła mi w pamięć na tyle dobrze, że nawet po takim upływie czasu jestem w stanie opowiedzieć niektóre wątki. na początku myślałam, że to będzie nic innego jak kolejne wattpadowe opowiadanie, które jednak ukazało się w formie książki. no wiecie, nastoletnia miłość, do tego jeszcze sąsiedzka, randki i inne nastoletnie gesty, które czasem przyprawiają już o mdłości, ale czy tak było? zdecydowanie nie. ta książka była o wiele lepsza niż jakaś opowiastka na wspomnianej wyżej platformie. bohaterowie wykreowani na tyle realistycznie, że nie byłam w stanie się oderwać od czytania, co wtedy jeszcze mi się nie zdarzyło. 

od tej książki tak naprawdę zaczęła się moja przygoda z książkami tej autorki, która tak naprawdę trwa do dziś. kiedy tylko mogę polecić komuś coś colleen, robię to bez zawahania, bo wiem, że się nie zawiodą, podobnie jak ja. wam również bardzo polecam tę serię, jak i pisarkę. bardzo, ja się nie zawiodłam i nie mogę się już doczekać, aż sięgnę po jej następne książki. 
Ocena @dvdevil_2:
serce  2 Polubienia
← polub, jeżeli recenzja Ci się spodobała
Książka Slammed
Slammed 8.3 /10
Colleen Hoover
Layken skończyła niedawno osiemnaście lat. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej niespodziewanie stracił...
Komentarze

Inne recenzje @dvdevil_2

Nowe recenzje

Książka Żerca

O trzecim tomie "Kwiatu Paproci" krąży tak wiele skrajnych opinii, że troszkę się bałam sięgnąć po tą część. Czy "Żerca...

Książka Łańcuch

„Łańcuch" wywołał sporo emocji na całym świecie. Jego prosty, zaskakujący i przerażający zarazem pomysł, z całą pewnośc...

Książka Gniew Króla Smoków. Smocza straż. Tom 2

W „Smoczej Straży. Gniew króla smoków” możemy poznać dalsze losy Kendry i Setha Sorensonów. Nie ma chwili, ...

@tylko_ksiazki_w_glowie @tylko_ksiazki_w_glowie

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się