Wilkołak. Dlaczego ja? Steve Feasey

Okładka Wilkołak. Dlaczego ja?
autor:
Steve Feasey
wydawnictwo:
NASZA KSIĘGARNIA
data wydania:
2010
ISBN:
9788310116406

Opis

Życie Treya wywraca się do góry nogami, gdy pewnego dnia dom dziecka odwiedza tajemniczy nieznajomy. Lucien Charron podaje się za wuja chłopaka i chce się nim zaopiekować. Twierdzi też, że Trey ma niezwykłą moc, która domaga się uwolnienia? Treyowi przyjdzie walczyć z siłami Otchłani, których istnienia do tej pory nie podejrzewał: z wampirami, demonami i dżinami. Jego sprzymierzeńcem będzie piękna i fascynująca córka Luciena, Alexa. Jedno jest pewne ? Trey Laporte już nigdy nie będzie zwykłym chł..opakiem.Poznajcie ostatniego wilkołaka czystej krwi!Pierwszy tom serii!

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Ostatnio dość często sięgam po powieści młodzieżowe. Przyznaję, że choć młodzieżą się już nazwać nie mogę, to taka lektura od czasu do czasu nadal sprawia mi sporo przyjemności, a to dzięki temu, że zazwyczaj są to lekkie, niewymagające książki. I taki właśnie jest "Wilkołak. Dlaczego ja?". Cz... więcej »
Wampiry, dampiry, wilkołaki, łaki, demony, gnomy, te pół-ludzkie i czystej krwi. Ostatnimi czasy coraz częściej stwory z wszelakiego piekła są zapraszane przez autorów książek do świata ludzi. Romanse wampirów, wilkołaków i ludzi dominują na półkach księgarni. Moda na te ckliwe historyjki trwa da... więcej »
"Wilkołak. Dlaczego ja?" jest pierwszym tomem z serii Wilkołak. Głównym bohaterem powieści jest Trey- czternastolatek, mieszkający w domu dziecka. Dzień jak co dzień. Lecz nie do końca... Kiedy pewnego poranka, Trey budzi się pierwszym widokiem, który zobaczyły jego nastoletnie oczy jest jego ma... więcej »
Dodali do kolekcji
monia311295
Betsy93
Philia
Chustka
Cropka
mikusia959
MirandaKorner
RainDreams
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!