Arlekin - Harlequin Enterprises

Arlekin - Harlequin Enterprises
Wydawnictwo Arlekin Sp. z o.o. i cała grupa Harlequin Enterprises należy do kanadyjskiego medialnego koncernu Torstar , który prowadzi działalność wydawniczą na rynku literatury kobiecej (Harlequin, MIRA Books), na rynku prasowym (dziennik Toronto Star i inne tytuły wydawane na rynku kanadyjskim) i na rynku wydawnictw edukacyjnych (CSEP-Childrens' Supplememtary Educational Products).

Książki Wydawnictwa Harlequin są obecne na wszystkich kontynentach, w 39 krajach świata. Misja Wydawnictwa Harlequin to zapewnienie czytelniczkom możliwości wspaniałych przeżyć, odpoczynku i oderwania się od rzeczywistości przy lekturze najlepszych romansów, choć nie tylko. Mimo, iż bohaterowie tych książek przeżywają bardzo różne koleje losu, to podstawowe wartości jak: miłość, szacunek, dobroć i uczciwość pozostają zawsze na pierwszym miejscu. Poza powieściami o miłości oferujemy naszym Czytelniczkom również opowiadania obyczajowe, sensacyjne i sagi rodzinne oraz historyczne. Każda z Pań znajdzie tu coś dla siebie!

Nasze książki to produkty o wysokiej jakości, relatywnie niskich cenach, dlatego co roku sięga po nie kilka milionów polskich kobiet, a Wydawnictwo Harlequin pozostaje niekwestionowanym liderem na rynku literatury dla kobiet.

Wydawnictwo należy do Harlequin Enterprises

Popularne w ostatnim czasie

Najczęściej oceniane

Autorzy

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl