Książka na podstawie nieistniejącego serialu? To możliwe!

@Zaneta
{} 2020-02-06 {} 1 komentarz
Książka na podstawie nieistniejącego serialu? To możliwe!

Amerykańscy krytycy, którzy mieli okazję obejrzeć pilotażowy odcinek serialu „No Second Chances”, dobrze oceniają produkcję realizowaną na terenie Wielkopolski. Producent zapowiada, że scenariusz serialu niebawem trafi do sprzedaży na polskim rynku wydawniczym. Obecnie opowiadanie można kupić jedynie na Amazonie.


Serialem „No Second Chances” interesują się platformy VOD, na razie nie wiadomo jednak, która z platform wykupi prawa do emisji. Najprawdopodobniej premiera odbędzie się w 2021 roku. W międzynarodowej obsadzie znajduje się m.in. Ilona Janyst, Paweł Sakowski, Daniel Mavrov czy Aleksander Nabiulin. Reżyserem jest poznański artysta malarz, Gabriel Rodak.

Serial oparty jest o fabułę opowiadania autorstwa Amerykanina, Jasona T. Maducusa. Obecnie książkę można kupić za pośrednictwem Amazona, ale jak zapowiada producent, trwają prace nad wydawnictwem skierowanym do polskich czytelników.

- Polscy odbiorcy są dla nas bardzo ważni – zdradza koproducent, Damian Ratajczak ze spółki Sowa Marketing. – Produkcja jest realizowana na terenie Polski, w zespole filmowym znajduje się wielu Polaków i liczymy, że serial skradnie serca polskich widzów – tłumaczy.

Dodaje, że wydanie scenariusza w formie opowiadania to krok w stronę i fanów kina, i czytelników. Producent chce zaciekawić produkcją, ale jak zapowiada, przeczytanie książki nie będzie oznaczało, że fabuła i zakończenie serialu będzie znana czytelnikowi.

- Książka owszem, będzie nawiązywała do fabuły serialu i częściową ją zdradzi, ale w serialu znajdą się rozwiązania, których w wydanym scenariuszu nie znajdziemy – uśmiecha się Damian Ratajczak.

Książka zostanie wydana w druku, jak i w wersji elektronicznej. Obie publikacje będą nosiły tytuł „Final diagnosis”, natomiast „No Second Chances” będzie podtytułem i zapowiedzią większej serii wydawniczej.

Więcej o serialu przeczytacie na stronie producenta: https://no2ndchances.com/

Komentarze

@eR_
@eR_ · ponad rok temu
A chociaż słowo o tym, o czym opowiada? 
{}× 2
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe