Daniel Mallory "A.J. Finn"

Daniel Mallory "A.J. Finn"

Autor, 41 lat 77 czytelników
Obserwuj
6.5 /10
68 ocen z 1 książki,
przez 68 kanapowiczów
Urodzony w 1980 roku w USA (Nowy Jork)
Amerykański pisarz i wydawca. Pracował w wydawnictwach w Nowym Jorku i w Londynie.

Jako pisarz zadebiutował w 2018 roku powieścią „Kobieta w oknie”, która błyskawicznie stała się bestsellerem. To pierwszy od 2006 roku debiut, który znalazł się na liście bestsellerów „New York Timesa”.

A.J. Finn (właśc. Daniel Mallory) posługuje się pseudonimem z trzech powodów. Po pierwsze, kiedy publikował „Kobietę w oknie”, sam był znanym w branży wydawcą. Nie chciał, by jego tożsamość była brana pod uwagę podczas czytania rękopisu. Po drugie, wydawał kryminały i thrillery. Nie chciał, by autorzy, z którymi współpracował, zobaczyli w księgarniach jego książkę obok swojej. Po trzecie, dba o swoją prywatność i pseudonim pozwala mu oddzielić życie osobiste od zawodowego.
Publikuje również jako:
A.J. Finn

Książki

Kobieta w oknie
4 wydania
Kobieta w oknie
A.J. Finn
6.5/10
Czy zawsze można wierzyć własnym oczom? Anna Fox straciła wszystko: szczęśliwą rodzinę, pracę oraz zdrowie. Od miesięcy nie postawiła stopy za progiem domu. Całe dnie spędza w Internecie, przed telewi...

Komentarze

Cytaty Daniel Mallory "A.J. Finn"

„ Obserwuję, jak wokół mnie przewala się życie, i nie mam siły, by się w nie włączyć „
"Ma rację, zrobiłam to na dachu i w deszczu. Walczyłam o życie. Widocznie nie chcę umierać. A skoro nie chcę umierać, to muszę zacząć żyć"
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl