Anna Radziejewska

Autorka 3 czytelników
Obserwuj
8 /10
3 oceny z 1 książki,
przez 3 kanapowiczów
Uzależniona od książek matka i żona (technika leśnika, z patentem drwala!). To kobieta, dla której szklanka jest zawsze do połowy pełna oraz która uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych. W przypływie odwagi postanowiła pokazać szerszemu gronu odbiorców efekt działań, które przynoszą jej najwięcej satysfakcji. Czyli książkę. Na co dzień pracownik korporacji, po godzinach Matka Polka, która uważa, że dzieci dzielą się na szczęśliwe i czyste. Oraz że mąż też człowiek.

Książki

Mój mąż drwal
Mój mąż drwal
Anna Radziejewska
8/10
Książka w lekki i humorystyczny sposób opowiada o perypetiach rodziny, w której -chcąc nie chcąc - wszystko kręci się wokół ojca, który wykonuje zawód drwala. To książka o ludziach, którzy żyją w spec...

Obserwujący (2)

@agnieszka3211 @Danuta_Chodkowska

Komentarze

Cytaty Anna Radziejewska

Przez wiele lat denerwowałam się, że mój wybranek zamiast lecieć na skrzydłach miłości prosto do domu, do mnie, włóczy się gdzieś po bezdrożach, lasach i polach, czy gdzieś tam. Na szczęście wyjaśniliśmy to sobie i teraz nie muszę się już niczym martwić.
Każdy kieruje swoim życiem tak, jak chce. Jeśli jest to zgodne z jego sumieniem oraz sprawia, że jego jestestwo nabiera sensu i koloru – nikt, absolutnie NIKT nie ma prawa zaglądać mu do domu, łóżka, czy talerza.
Według mnie tak właśnie wygląda prawdziwa miłość – człowiek walczy (i wygrywa) ze swoimi największymi słabościami, w imię czegoś większego. Nawet jeśli największym lękiem jest smak mleka modyfikowanego rozchodzący się w ustach. Nie można lekceważyć ludzkich słabości. Ani ich wyśmiewać. Nigdy.
Uważam, że sukces (czyli w tym przypadku udane, zgodne życie „do grobowej deski”) jest blisko (oby tylko nie ZA blisko)w momencie, kiedy Twoja druga połowa wciąż potrafi Cię zaskoczyć. Kiedy odkrywasz, że mimo wielu wspólnych lat, ciągle możecie odnajdywać w sobie coś, o czym nie wiedzieliście, a co może zrewolucjonizować całą Waszą wspólną egzystencję,nadać jej nowy smak.
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl