Mój mąż drwal

Anna Radziejewska
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Mój mąż drwal
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Książka w lekki i humorystyczny sposób opowiada o perypetiach rodziny, w której -chcąc nie chcąc - wszystko kręci się wokół ojca, który wykonuje zawód drwala. To książka o ludziach, którzy żyją w specyficzny sposób, w sposób zupełnie inny, niż dyktują aktualne trendy. I świetnie się dzięki temu mają. A może jest to książka o tym, jak wspaniałe dzieciństwo może mieć dziecko "człowieka lasu"? A może o tym, jak to jest być żoną przedstawiciela tej grupy zawodowej? Wszystkie te opisy zawierają sporo prawdy, bo opinie bohaterów na temat ich odczuć i jestestwa przeplatają się na stronach książki wielokrotnie."Mój mąż drwal" to pozycja lekka i łatwa w odbiorze, a jednocześnie posiadająca głębokie przesłanie. W połączeniu z prostym językiem stanowi doskonałe oderwanie się od trudów codzienności w przypadku starszych odbiorców i lekcję podstawowych wartości dla młodszych czytelników. Patronat nad książką objęły: Miasto Przeworsk, Autorzy365.pl, Nowa Gazeta Leśna, firmylesne.pl, ortopedia-przeworsk.pl, Las-Trak, Tylko magia słowa… – blog recenzencki http://www.psychoskok.pl/produkt/moj-maz-drwal
Data wydania: 2018-01-24
ISBN: 978-83-8119-122-7, 9788381191227
Wydawnictwo: Psychoskok
Stron: 170

Autor

Anna Radziejewska Uzależniona od książek matka i żona (technika leśnika, z patentem drwala!). To kobieta, dla której szklanka jest zawsze do połowy pełna oraz która uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych. W przypływie odwagi postanowiła pokazać szerszemu gronu odbiorców...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Być kobietą i żoną drwala

{} WYBÓR REDAKCJI
13.11.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Lubię to! Jeszcze w trakcie czytania wpisałam na listę "Chcę mieć". Książka o rodzinie szeroko rozumianej, czyli wszystkich bliskich sercu ludzi i zwierząt, o codziennym życiu z ich radościami i kłopotami. Lubię takie książki: ciekawe, świetnie napisane, niebanalne, o rzeczach ważnych (np. praca) i bardzo ważnych (rodzina!), z humorem - do pośmian... {} Recenzja książki Mój mąż drwal

Moja opinia o książce

Opinie

@Danuta_Chodkowska
2019-06-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Znakomita! Prawdziwie zabawna, ciepła, rzeczywista opowieść o codziennym życiu rodziny. Z przepisami na potrawy i różnymi fajnymi radami.

{}× 1 | link |
@wiedzma.sol
2019-12-14
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane Mam na półce Zaczytanie 02 Luty 2018
@agnieszka3211
2018-01-09
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“Według mnie tak właśnie wygląda prawdziwa miłość – człowiek walczy (i wygrywa) ze swoimi największymi słabościami, w imię czegoś większego. Nawet jeśli największym lękiem jest smak mleka modyf...”
{}
#
“Uważam, że sukces (czyli w tym przypadku udane, zgodne życie „do grobowej deski”) jest blisko (oby tylko nie ZA blisko)w momencie, kiedy Twoja druga połowa wciąż potrafi Cię zaskoczyć. Kiedy o...”
{}
#
“Przez wiele lat denerwowałam się, że mój wybranek zamiast lecieć na skrzydłach miłości prosto do domu, do mnie, włóczy się gdzieś po bezdrożach, lasach i polach, czy gdzieś tam. Na szczęście w...”
{}
#
“Każdy kieruje swoim życiem tak, jak chce. Jeśli jest to zgodne z jego sumieniem oraz sprawia, że jego jestestwo nabiera sensu i koloru – nikt, absolutnie NIKT nie ma prawa zaglądać mu do domu,...”
{}
#
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl