Sylwia "Aurora" Kulesza

Sylwia "Aurora" Kulesza

Autorka
Obserwuj
6 /10
1 ocena z 1 książki,
przez 1 kanapowicza
Nazywam się Sylwia Kulesza. Aurora to imię mojej Duszy.

Zapraszam Cię do mojego świata. Świata wrażliwości i empatii. Świata, w którym jest przestrzeń na to, co JEST. Na ból i radość. Na zranienia i cuda. Na gniew i płynącą z niego twórczość. Na czarną rozpacz i tętniącą w niej transformację.

„Nie sięgnie nieba drzewo, którego korzenie nie sięgają piekła” (C.G. Jung)

Jestem uzdrowicielką intuicyjną, akuszerką Dusz, pedagogiem. Pomagam odnaleźć wewnętrzny głos i tworzyć życie zgodne ze swoim najgłębszym “TAK”.

Wszystko, czego potrzebujesz, już jest w Tobie. Droga do tego prowadzi przez Ciebie- przez to, co przeżywasz właśnie teraz. Czasem będzie to smutek i żal, innym razem gniew i poczucie odrzucenia. Robiąc przestrzeń na to, co trudne, uznając swoje rany i prawdziwe emocje wchodzisz na ścieżkę TRANSFORMACJI.

Bo po drugiej stronie naszych największych lęków rozbrzmiewa wołanie naszej Duszy.

Pomagam je usłyszeć, towarzysząc innym w odkrywaniu ich prawdziwej natury.

Bo kiedy stajesz w swojej prawdziwe to dzieje się MAGIA.

Przez wiele lat szukałam emocjonalnego ukojenia i próbowałam zrozumieć swoje problemy. Rozwiązań szukałam w duchowości, psychologii, religii, terapiach tradycyjnych i alternatywnych. Ten blog oraz mój kanał Youtube są efektem tych poszukiwań. Dziele się tym, co mnie samej pomogło uzdrowić rany swojego dzieciństwa i nawiązać kontakt z własną Duszą i tym, co nazywam Źródłem, Siłą Wyższą.

Książki

Szkice z życia
Szkice z życia
Alicja Minicka, Katarzyna Warpas, Aleksandra Kocianowska, Magdalena Żerek ...
{}6/10
Antologia opowiadań, której autorami są blogerzy. E-book wydany w ramach projektu Blogerzy Książki Piszą. Blogerzy złapali za pióro. Wytężyli wyobraźnię, zebrali wenę twórczą i oto jest – antologia dw...

Komentarze

Cytaty Sylwia "Aurora" Kulesza

{} Dodaj pierwszy cytat!
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe