Cristina Caboni

Cristina Caboni

Autorka 9 czytelników
Obserwuj
6.4 /10
10 ocen z 2 książek,
przez 10 kanapowiczów
Mieszka w prowincji Cagliari z mężem i trójką dzieci. Swój czas dzieli między bycie pełnoetatową pisarką i prowadzenie rodzinnego gospodarstwa pasiecznego. Jej wielką pasją są róże, które hoduje w różnorodnych odmianach. Perfumy i naturalne ekstrakty towarzyszyły jej od zawsze. Zapach perfum to literacki debiut, który po sukcesie we Włoszech zainteresował wydawców z całej Europy.

Książki (2)

Sortowanie:
Strażniczka miodu i pszczół
Strażniczka miodu i pszczół
Cristina Caboni
6.8/10
Angelica jedynie wśród pszczół czuje się dobrze. Całą wiedzę na ich temat zdobyła jako dziecko, na Sardynii, która była kiedyś jej domem. To tam spędziła najszczęśliwsze i zarazem najtrudniejsze lata ...
Zapach perfum
2 wydania
Zapach perfum
Cristina Caboni
6/10
Elena ma pasję, którą od dzieciństwa przekazywała jej babcia. Zajmuje się wytwarzaniem perfum, otacza się esencją kwiatów, drzew i przypraw a zapachy są językiem, którym się porozumiewa. Kiedy Elena r...

Komentarze

Cytaty Cristina Caboni

Nikt nie może cię zmusić do bycia z kimś. Jeżeli coś ci nie odpowiada, masz prawo odejść. I nigdy nie próbuj zmieniać ludzi. To szaleństwo, ludzie się nie zmieniają.
Córeczko, życie jest wystarczająco pełne problemów... Daj spokój tym, które nie istnieją. Skup się na chwilach, bo zaraz przeminą, i zamiast się nimi cieszyć, zmarnujesz się na rozmyślaniu o bzdurach. One nie wrócą, a już na pewno nie dlatego, że byłaś rozkojarzona.
"Zastanawiam się, dlaczego jedni ludzie nie mają serca, a inni, głupi jak ja, pozwalają okładać się pięściami, wierząc, że do niczego się nie nadaję."
„Pszczoły są strażnikami kwiatów, moje dziecko. I są mądre. Wszystko o nas wiedzą. Karmią nas, leczą, przekazują nam swoją wiedzę. Trzeba tylko umieć ich słuchać. Nie musisz się ich bać.”
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl