Daniel Gromann

Daniel Gromann

Autor 6 czytelników
Obserwuj
4.6 /10
5 ocen z 1 książki,
przez 5 kanapowiczów
Urodzony w 1972 r. w Warszawie. Z wykształcenia iberysta. Studiował na Uniwersytecie Warszawskim, studia podyplomowych kontynuował w Stanach Zjednoczonych . Pracownik służby dyplomatycznej, najpierw odbył stażu w Bogocie, później pracował w Departamencie Ameryki. Następnie wyjechał na Kubę, pracował w Ambasadzie RP w Hawanie gdzie spędził 6 lat. Obecnie jest konsulem generalnym RP w Sidney. „Trzecie świadectwo” to jak na razie jedyna wydane przez niego książka .

Książki

Trzecie świadectwo
2 wydania
Trzecie świadectwo
Daniel Gromann
4.6/10
Autor wysyła swojego bohatera na poszukiwanie prawdy, której nigdy mieliśmy nie poznać. Prawdy, która może zmienić nie tylko los szukającego jej człowieka, lecz także los całego świata.Zapewne nigdy n...

Komentarze

Cytaty Daniel Gromann

Pytała się Pani o predyspozycje do pracy w służbie zagranicznej. Jedną z nich jest otwartość na ludzi, chęć nawiązywania kontaktów, poznawania nowych osób, nowych znajomości.
Daniel Gromann
W trakcie pracy na placówce zagranicznej, przynajmniej w tych krajach, które poznałem, zaciera się, a nieraz wręcz znika granica między czasem pracy i czasem wolnym.
Daniel Gromann
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl