Dr Anna Makowska "Doktor Ania"

Dr Anna Makowska "Doktor Ania"

Autorka 3 czytelników
Obserwuj
9.5 /10
2 oceny z 2 książek,
przez 2 kanapowiczów
1. Pochodzę z Warszawy – ukończyłam Liceum im. Władysława IV i Farmację na Akademii Medycznej (WUM), ale już tytuł doktorski obroniłam z chemii medycznej na Farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku.

2. Od 2004 roku praktycznie żyję na walizkach bo często podróżuję. Na przełomie 2010/2011 roku przez 7 miesięcy mieszkałam w Niemczech robiąc badania biologiczne do doktoratu (pracowałam na komórkach nowotworowych). Od 2006 roku przez 5 lat mieszkałam w Gdańsku, a od 2011 roku mieszkam w Gdyni.

3. Umiem grać na pianinie i flecie. Jestem absolwentką Szkoły Muzycznej I st. im. F.Chopina w klasie fortepianu.

4. Zawsze lubiłam matematykę, nawet (ku rozpaczy moich Rodziców) byłam na fakultetach mat.-fiz. i zdawałam ją na maturze, mimo dość czasochłonnych przygotowań na studia medyczne (ale matma zdana na 6).

5. Od 7 roku życia chciałam być lekarzem (wtedy kardiochirurgiem) ale jestem z wykształcenia farmaceutką a nie lekarzem. Miałam iść na Wydział Lekarski, przygotowywałam się przez 1.5 roku do egzaminu z biologii, chemii i fizyki. Na ostatnie miesiące przed maturą zmieniłam zdanie i ostatecznie złożyłam papiery na Farmację, gdzie egzamin był trudniejszy. Nie byłam pewna czy się dostanę, dlatego na wszelki wypadek złożyłam jeszcze papiery i zdawałam egzaminy wstępne na Uniwersytecie Warszawskim, Politechnice, i SGGW. Dostałam się na wszystkie cztery uczelnie, niestety musiałam wybrać tylko jedną.

Kategorie
Poradniki

Książki (2)

Sortowanie:
Nie żryj gówien
Nie żryj gówien
Dr Anna Makowska "Doktor Ania"
{}10/10
"To nie jest książka o zdrowym odżywianiu. To próba znalezienia rozwiązań w obszarach, które wymagają pracy, ale bez absurdalnych czy radykalnych pomysłów, bez zmuszania i narzucania czegokolwiek, bo...
Smart shopping. Kupuj świadomie! Żyj zdrowiej!
Smart shopping. Kupuj świadomie! Żyj zdrowiej!
Dr Anna Makowska "Doktor Ania"
{}9/10
Jedzenie to przyjemność, ale jak odnaleźć w gąszczu sklepowych półek wśród tysięcy kolorowych produktów te naprawdę wartościowe? Autorka, farmaceutka z wykształcenia, pokazuje, że robienie zakupów sp...

Komentarze

Cytaty Dr Anna Makowska "Doktor Ania"

{} Dodaj pierwszy cytat!
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe