Cytaty "K.C. Hiddenstorm"

Dodaj cytat
Brak szczęścia bardzo często leży w nas samych, nie zależy od zewnętrznego czynnika. Lubimy myśleć, że to świat jest uszkodzony, bo tak jest prościej. Ale najczęściej to my tacy jesteśmy.
Powiedziałeś, że wróciłeś z piekła, ale zastanawia mnie jedno. Jak mógł tam trafić człowiek, który nie posiada duszy?
Poczuł uderzenie krwi w skroniach. Jeżeli ktoś w jednej sekundzie potrafił doprowadzić go do wrzenia, była to właśnie Eva. Miał ochotę chwycić ją za kark. Nie był tylko pewien, czy po to, żeby wpić się w jej usta, czy raczej po to, żeby rozbić jej nos o deskę rozdzielczą.
Jeśli kiedykolwiek przyjdzie wam do głowy sprawić sobie kota, to zapamiętajcie jedno – wasze potrzeby i pragnienia automatycznie zejdą na drugi plan, staniecie się niewolnikami waszych futerkowych kumpli zanim cokolwiek zauważycie; staniecie się ich osobistymi kucharzami, sprzątaczami i maszynkami do głaskania. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, koty są najniezwyklejszymi stworzeniami na ziemi, któż nie chciałby być ich niewolnikiem? Obcować z takim stworzeniem to zaszczyt.
Kłamstwo jest najdoskonalsze wtedy, kiedy okazuje się prawdą
Człowiek nasiąknie każdym gównem, jeśli dać mu odpowiednio dużo czasu
Była dla mnie księżniczką. Do samego końca.
WEJDŹ DO ŚWIATA, W KTÓRYM KRÓLUJĄ NIENAWIŚĆ I POŻĄDANIE
- A gdzie twój chłopak?… - Czyżbyście się posprzeczali?
- TT-501 to nie mój chłopak, baranie! To android!
- Ach, więc jednak zdajesz sobie sprawę, że on nie jest człowiekiem? -zakpił Reevs. - Robisz postępy, wujek jest dumny.
W życiu próżno czekać, aż przyjdzie ktoś, kto podaruje nam gwiazdkę z nieba, obróci fortunę na naszą korzyść, to my jesteśmy zmuszeni zakasać rękawy, nie bać się ubrudzić i kawałek po kawałku przeformować rzeczywistość, dostosowując ją do własnych potrzeb i pragnień.
"Przytulił ją. Mocno. Zamknął przed całym złem, oddzielił od niego, ochronił. Byli tu tylko oni dwoje, zaklęci w czasie, w ich własnej niemającej początku ani końca chwili.."
"Umrzeć można na wiele sposobów. A najgorsze to umrzeć i wciąż pozostawać przy życiu"
Umierająca osoba jest zdesperowana, nie cofnie się przed niczym, nawet jeśli nadzieja jest wątła.
Każdy krok, który stawiamy, przybliża nas do celu, nawet jeżeli czasem wydaje nam się, że zmierzamy donikąd.
Mawiają, że umierająca osoba niczego tak nie pragnie, jak pozostać przy życiu
Czasem w życiu tak bywa, a ty jesteś już wystarczająco dużym chłopcem, by zrozumieć, iż ludzie się zmieniają.
Przygnieceni rzeczywistością, oszukani przez slogany z kolorowych magazynów przekonujemy się, że pewne kompromisy kosztują nas znacznie więcej, niż byliśmy skłonni zapłacić. I co nam wtedy pozostaje? Butelka bez dna, woreczek, w którym kokaina nigdy się nie kończy. Och, czy myślałeś, że można całkowicie poznać drugiego człowieka?
Obojętność potrafi zmienić pożądanie w obsesję. Ignoruj go, a będzie pełzł do ciebie na kolanach.
Ona okłamywała męża, a on ewidentnie okłamywał ją. Okłamywali się oboje. Czy tak wygląda początek końca każdego związku? Czy to są symptomy poprzedzające upadek?
To Adam był niewiadomą. Od niego zależało jej zdrowie, jej życie. Złożyła je na szali, bezgranicznie zawierzając drugiemu człowiekowi, podczas gdy tak naprawę nawet siebie nie można było być do końca pewnym.
magia istnieje. Musisz tylko w nią uwierzyć
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl