Kacen Callender
Zostań fanem autora:

Kacen Callender

Autor, 34 lata 36 czytelników
7.3 /10
40 ocen z 2 książek,
przez 38 kanapowiczów
Urodzony w 1989 roku na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych (Saint Thomas)
Kacen Callender to autor uhonorowany nagrodami Stonewall i Lambda Award. Powieść „Felix Ever After. Na zawsze Felix” przyniosła mu sławę za sprawą pojawiających się w internecie opinii o niebanalności historii i świetnym przedstawieniu świata widzianego oczami transpłciowego bohatera. To opowieść o odkrywaniu siebie, przeciwstawianiu się nienawiści i o pierwszej miłości.

Książki

Felix Ever After. Na zawsze Felix
2 wydania
Felix Ever After. Na zawsze Felix
Kacen Callender
7.5/10

Felix Love nigdy nie był zakochany, a ironią losu jest nazwisko, które nosi. Desperacko chce się dowiedzieć, jak to jest kochać, i nie rozumie, dlaczego innym przychodzi to tak łatwo, a jemu nie. I m...

Lark i Kasim czas na rewolucje
Lark i Kasim czas na rewolucje
Kacen Callender
7/10

„Myślę, że się boisz i że ten strach… może nas pozbawić czegoś naprawdę dobrego”. Lark Winters marzy o tym, żeby wydać książkę. Wytrwale szuka wydawcy, jednak kolejni agenci odrzucają próbkę tekstu,...

Cytaty

Czasami łatwiej jest przyjmować ból i odrzucenie niż miłość i akceptację.
Only I have a power to say who I am.
Naprawdę nawaliłem. Zdaję sobie z tego sprawę. Ale wiem też, że wszyscy popełniają błędy. Mogę tylko próbować wyciągać z nich wnioski na przyszłość.
Siedemnaście to taki wiek pomiędzy, łatwo się o nim zapomina, jak o czwartku - to rok między słodką szesnastką a dorosłością osiemnastki.

Komentarze

© 2007 - 2024 nakanapie.pl