Matt Baglio

Matt Baglio

Autor, 49 lat 8 czytelników
Obserwuj
7.7 /10
5 ocen z 2 książek,
przez 5 kanapowiczów
Urodzony 9 czerwca 1973 roku w USA (San Diego)
Matt Baglio urodził się i dorastał w San Diego w Kalifornii. W 2000 roku, w ramach zdobywania życiowego doświadczenia, wyruszył do Europy. Po kilku latach osiadł na stałe we Włoszech. Wraz z żoną zamieszkał w Rzymie, pracując jednocześnie jako dziennikarz, reporter i korespondent dla wielu agencji oraz magazynów informacyjnych, takich jak: "The Associated Press", „The American Magazine", „The Snowboard Journal", „COLORS", „Bene" oraz „Homeland Security Today". Obrzęd jest jego pierwszą książką.

Książki (2)

Sortowanie:
Obrzęd. tajemnice współczesnych egzorcystów
Obrzęd. tajemnice współczesnych egzorcystów
Matt Baglio
9.3/10
Jeśli myślisz, że szatan nie istnieje, piekielnie się mylisz! Poznaj tajniki działania współczesnych egzorcystów. Ksiądz Gary Thomas przez większość swojego życia nie myślał o szatanie. Kiedy na j...
Operacja Argo
Operacja Argo
Matt Baglio, Antonio Mendez
6/10
O tym jak CIA i Hollywood połączyły siły, by dokonać najbardziej ryzykownej akcji ratunkowej w historii XX wieku. W kinach od 30 listopada 2012! Czwartego listopada 1979 roku tłum irańskich studentów...

Komentarze

Cytaty Matt Baglio

Zdolność kochania została wymazana z psychologii demona. Demon wie, ale nie kocha. Przyjemność czerpania z czynienia zła jest taka sama, jak odczucia człowieka, który mści się na wrogu - jest to przyjemność wypełniona nienawiścią.
"Kapłan, z racji bycia wyświęconym , powołany jest do tego, aby kochać bezinteresownie, aby stawiać potrzeby swojej trzódki nad swoimi własnymi potrzebami".
Zło, nie jest jedynie brakiem, ale jest aktywną siłą, istotą żywą, duchową .Wychodzi poza ramy nauczania biblijnego i kościelnego ten, kto nie chce uznać istnienia tej rzeczywistości .
Diabeł bowiem i inne złe duchy zostały stworzone przez Boga jako dobre z natury, ale same uczyniły się złymi.
Pan pozwala diabłu działać, aby ostatecznie ze zła wyprowadzić dobro.
świat sekt satanistycznych to jedno, a opętanie demoniczne to drugie. Niektórzy sataniści nie wierzą nawet w diabła, ale wykorzystują go jako narzędzie do prześladowania słabszych od siebie.
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl