Matt Baglio

Matt Baglio

Autor 6 czytelników
Obserwuj
8 /10
3 oceny z 2 książek,
przez 3 kanapowiczów
Matt Baglio urodził się i dorastał w San Diego w Kalifornii. W 2000 roku, w ramach zdobywania życiowego doświadczenia, wyruszył do Europy. Po kilku latach osiadł na stałe we Włoszech. Wraz z żoną zamieszkał w Rzymie, pracując jednocześnie jako dziennikarz, reporter i korespondent dla wielu agencji oraz magazynów informacyjnych, takich jak: "The Associated Press", „The American Magazine", „The Snowboard Journal", „COLORS", „Bene" oraz „Homeland Security Today". Obrzęd jest jego pierwszą książką.
Popraw tę stronę

Książki (2)

Sortowanie:
Książka Obrzęd. tajemnice współczesnych egzorcystów tw
Obrzęd. tajemnice współczesnych egzorcystów tw
Matt Baglio
{}10/10
Jeśli myślisz, że szatan nie istnieje, piekielnie się mylisz! Poznaj tajniki działania współczesnych egzorcystów. Ksiądz Gary Thomas przez większość swojego życia nie myślał o szatanie. Kiedy na j...
Książka Operacja Argo
Operacja Argo
Matt Baglio, Antonio Mendez
{}6/10
O tym jak CIA i Hollywood połączyły siły, by dokonać najbardziej ryzykownej akcji ratunkowej w historii XX wieku. W kinach od 30 listopada 2012! Czwartego listopada 1979 roku tłum irańskich studentów...

Cytaty Matt Baglio

świat sekt satanistycznych to jedno, a opętanie demoniczne to drugie. Niektórzy sataniści nie wierzą nawet w diabła, ale wykorzystują go jako narzędzie do prześladowania słabszych od siebie.
Pan pozwala diabłu działać, aby ostatecznie ze zła wyprowadzić dobro.
Diabeł bowiem i inne złe duchy zostały stworzone przez Boga jako dobre z natury, ale same uczyniły się złymi.
Zło, nie jest jedynie brakiem, ale jest aktywną siłą, istotą żywą, duchową .Wychodzi poza ramy nauczania biblijnego i kościelnego ten, kto nie chce uznać istnienia tej rzeczywistości .
"Kapłan, z racji bycia wyświęconym , powołany jest do tego, aby kochać bezinteresownie, aby stawiać potrzeby swojej trzódki nad swoimi własnymi potrzebami".
Zdolność kochania została wymazana z psychologii demona. Demon wie, ale nie kocha. Przyjemność czerpania z czynienia zła jest taka sama, jak odczucia człowieka, który mści się na wrogu - jest to przyjemność wypełniona nienawiścią.
{} Dodaj cytat

Komentarze

{}