Jandy Nelson

Jandy Nelson

Autorka 72 czytelników
Obserwuj
8 /10
58 ocen z 2 książek,
przez 54 kanapowiczów
Jandy Nelson jest agentką literacka, poetką i wieczną studentką z dyplomami z Brown, Cornell i Vermont College of Fine Arts. Jest osobą przesądną i zagorzałą romantyczką, szaleńczo zakochaną w Kalifornii i w swoim mieście, San Francisco. Jej wydana w 2010 roku powieść "Niebo jest wszędzie" zdobyła natychmiast wyróżnienia literackie w Stanach i Australii. W Wielkiej Brytanii została nominowana do najważniejszej nagrody dla literatury młodzieżowej: Carnegie Medal.

Książki (2)

Sortowanie:
Niebo jest wszędzie
2 wydania
Niebo jest wszędzie
Jandy Nelson
7.9/10
Poddać się takiej miłości to podłość? Powieść Niebo jest wszędzie wzbudziła zachwyt czytelniczek. Na portalach czytelniczych pojawiły się setki entuzjastycznych recenzji: -To powieść z sercem i dusz...
Oddam ci słońce
2 wydania
Oddam ci słońce
Jandy Nelson
8.1/10
Seria: Moondrive
JUDE Czasem nawet najpiękniejszy świat, w którym wschody słońca trwają cały czas, nie może wynagrodzić doznanych krzywd. Pełna energii buntowniczka zabiegająca o uwagę matki. Samotna i skrycie romanty...

Komentarze

@jasminowa
@jasminowa · ponad 11 lat temu
Po przeczytaniu "Niebo jest wszędzie" ze zniecierpliwieniem czekam na jej kolejne książki.

Serie i Cykle

Cytaty Jandy Nelson

To jest nasza historia i my ją opowiadamy. (…) Możesz opowiedzieć swoją historię w taki sposób, w jaki ci się żywnie podoba.
Ale skoro jesteś kimś, kto wie, że w każdej chwili może się stać najgorsze, to czy nie jesteś jednocześnie kimś, kto wie, że w każdej chwili może się stać najlepsze?
Spadam ze schodów zrobionych wyłącznie z powietrza.
Miłość jest silniejsza od wszystkiego, nawet od śmierci.
Niebo jest wszędzie, zaczyna się u Twoich stóp.
Żałoba to dom, który znika ilekroć ktoś zapuka do drzwi, dom, który wzlatuje w powietrze przy najlżejszym powiewie, który wkopuje się w ziemię, kiedy wszyscy śpią.
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl