Suzanne Redfearn

Suzanne Redfearn

Autorka 30 czytelników
Obserwuj
8.4 /10
33 oceny z 1 książki,
przez 33 kanapowiczów
Suzanne Redfearn to nagradzana autorka trzech powieści: Hush Little Baby, No Ordinary Life oraz W okamgnieniu. Jest nie tylko pisarką, ale również architektką specjalizującą się w projektowaniu przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych. Mieszka w Laguna Beach w Kalifornii, gdzie wraz z mężem prowadzą dwie restauracje. Można ją znaleźć na stronie www.SuzanneRedfearn.com, na Facebooku SuzanneRedfearnAuthor oraz na Twitterze @SuzanneRedfearn.

Książki

W jednej chwili
W jednej chwili
Suzanne Redfearn
{}8.4/10
Przejmująca opowieść o tym, jak kruche jest życie, ale też o tym, jak silne potrafią być nasze więzi i wola przetrwania. Bestseller Amazona! To miała być wspaniała weekendowa wyprawa na narty z rodzi...

Komentarze

Cytaty Suzanne Redfearn

Spoczywaj w pokoju to coś więcej niż epitafium na nagrobku - to najlepsze, czego możemy sobie życzyć po śmierci.
"Trzymaj się, mała. Wypadki też są częścią życia.”
Prezentują się tak niechlujnie, że dociera do mnie, dlaczego Bóg stworzył kobietę. Mężczyzna bez kobiety jest istotą zdezorientowaną i żałosną.
".. Oddałabym wszystkie dziesięć palców u rąk i drugie dziesięć u nóg za kogoś, kogo kocham..."
Bolesne chwile po wypadku, wzrastają w tych, którzy go przeżyli, niczym ciernie. Potrzeba przetrwania przeradza się w zupełnie coś innego. Nadnercza nie zalewają już mózgów; rzeczywistość po wypadku sączy się powoli do ich świadomości jak cichy duch zimna i cierpienia, który rozdziera ich z każdym oddechem
Czy dobro jest prawdziwym dobrem tylko wtedy, gdy wymaga wyrzeczeń? Każdy może być hojny, kiedy jest bogaty. Każdy może być szczodry, gdy niczego mu nie brakuje.
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe