Tomasz Kołomyjski

Tomasz Kołomyjski

Autor
Obserwuj
8 /10
1 ocena z 1 książki,
przez 1 kanapowicza
Tomasz Kołomyjski, magister Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Pedagogicznym, dyplomowany psycholog psychotroniczny ze Studium Psychologii Psychotronicznej w Warszawie. Z zamiłowania aktor (ponad 20 spektakli teatralnych, 2 filmy, 2 reklamy telewizyjne, wywiady dla NTV Warszawa, dostępne na Youtube), ezoteryk, pisarz – (autor wierszy, artykułów, bajek, książki, treści reklamowych). Stały bywalec wirtualnego świata. Można go spotkać na warszawskiej starówce, gdzie pracuje jako asystent w prywatnej galerii sztuki współczesnej.

Książki

Shavrill – Prośba i Żądanie
Shavrill – Prośba i Żądanie
Tomasz Kołomyjski
8/10
„Shavrill – Prośba i Żądanie” Tomasza Kołomyjskiego to powieść fantasy, która przenosi czytelnika w nowy wymiar fantastyki. Książka przedstawia historię jedenastu postaci, których losy splatają się ze...

Obserwujący (1)

@agnieszka3211

Komentarze

Cytaty Tomasz Kołomyjski

To serce, zanurzone w mroku, stanie się najpotężniejszym orężem, jakie znała Otchłań. Gdy Wy, traciliście czas na użalanie się nad sobą, kochanie i sądzenie nawzajem, DaltarienSeleranCatastra opracował dzięki szczątkom kryształu zniszczonego przez Quecka, nowy projekt.
W imię czego? Zachłanności! Uwodzi mężczyzn i zmusza do ujawnienia ich tajemnic. potem szantażuje, żądając posiadłości, artefaktów, złota i innych marności tego świata, którymi tak bardzo przecież gardzi poszukując miłości! Tylko ona może ją uszczęśliwić i tylko tego jej brakuje od czasu, gdy zorientowała się, że sprawy tzw. „Stwórcy” są dla Selerana ważniejsze niż ona sama.
Łącząc się w uścisku, wsłuchuję się w oddech Shantis. W jej oczach iskrzy się życie tańczące w duszy. Jak pnącza winorośli wiją się w miejscu, które obrastają, tak energie naszych myśli splatają się w ekstazie. Nie jest to zwyczajny akt miłosny. Dziś ekscytacja łączy się ze zdumieniem, gdy sięgając szczytu, dusze wychodzą z ciał, aby pójść tam, gdzie nas wezwano - do Królestwa Białej Magii, zwanego też Rajem.
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl