Temat

Pas Deltory: Puszcze milczenia, Emily Rodda - patronat nakanapie.pl

Postów na stronie:
2012-01-17 10:19 #
Już w lutym, nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się pierwsze cztery tomy z serii "Pas Deltory". Pierwsza książką z serii to "Puszcze milczenia", Emily Rodda

Nad królestwem Deltory zapanował nikczemny Władca Mroku. Zmusił do ucieczki rodzinę królewską i zniszczył Pas Deltory, którego magia chroniła królestwo. Szesnastoletni Lief wyrusza w niebezpieczną podróż. Musi odnaleźć siedem kamieni, które tworzyły Pas i bez których Deltora nie wyrwie się spod jarzma Władcy Mroku. Tajemnice, niebezpieczne stwory, wróg czający się w cieniu drzew Odzyskanie Pasa Deltory nie będzie łatwe.
# 2012-01-17 10:19
{}
Odpowiedz
@DomisML
@DomisML
109 książek 6 postów
2012-01-17 11:22 #
Czytałem to w dzieciństwie, całkiem ciekawe książeczki fantasy z małą ilością stron, do przełknięcia w ciągu jednego dnia. Niestety za każdą idzie pewien schemat, niczym w grach komputerowych: po każdej "rundzie" przyjdzie nam się spotkać z bossami, od których zyskamy nowe kamyczki do naszego pasa. Co by nie mówić, zapewne przeczytam po raz kolejny, chociażby po to, ażeby zatopić się w dzieciństwie jeszcze raz. ;)
# 2012-01-17 11:22
{}
Odpowiedz
2012-02-08 09:18 #
Pierwsze cztery tomy serii "Pas Deltory" od dzisiaj w sprzedaży. W serii ukazały się również:


"Pas Deltory. Miasto szczurów"

Czerwony jak krew rubin jest drugim kamieniem z magicznego Pasa Deltory, znalezionym przez Liefa, Bardę i Jasmine. Zachęceni tym sukcesem i wzmocnieni magicznymi właściwościami odnalezionych kamieni bohaterowie udają się do Miasta Szczurów. Tam jednak czyha na nich niebezpieczeństwo, którego się nie spodziewali...


"Jezioro łez"

Po odnalezieniu złocistego topazu Lief, Barda i Jasmine ruszają na poszukiwanie drugiego klejnotu. Wbrew przestrogom zapuszczają się na niebezpieczne terytorium, którym włada przerażająca wiedźma Thaegan. Jej dzieci zastawiają na bohaterów wiele pułapek. A to nie jedyne przeszkody, które będą musieli pokonać w trakcie podróży...

"Pas Deltory. Ruchome piaski"

Lief, Barda i Jasmine odnaleźli już trzy z siedmiu magicznych klejnotów ukrytych przez złego Władcę Mroku - topaz, rubin i opal. Teraz wyruszają po następny na niebezpieczne Ruchome Piaski, pełne dziwnych i złowrogich stworów. Aby się tam dostać, muszą wystartować w turnieju, którego stawką jest nie tylko zwycięstwo... Czy uda im się dotrzeć do Ruchomych Piasków i pokonać zazdrosnego strażnika czwartego klejnotu?
# 2012-02-08 09:18
{}
Odpowiedz
2012-09-14 13:30 #
Już niedługo, od 19 września nowe, kolejne części z serii Pas Deltory

Pas Deltory. Góra Grozy

Śmiałkowie odzyskali już cztery klejnoty. Lief postanawia kontynuować wyprawę pomimo niepokojących wieści z domu. Aby odnaleźć piąty klejnot, trójka wędrowców musi dotrzeć pod samą granicę Mrocznych Ziem. Nie wiedzą jeszcze, co ich czeka w ponurym wnętrzu Góry Grozy – królestwie straszliwego ropucha Gellicka.

Pas Deltory. Labirynt Bestii

Zły Władca Mroku wie już, że Lief, Barda i Jasmine szukają siedmiu zaginionych klejnotów z magicznego Pasa Deltory. Zdaje sobie sprawę, że jeśli kamienie wrócą na swoje dawne miejsce, moc pasa zagrozi jego tyranii.

Pięć klejnotów już znaleziono. Następny ukryto w podwodnym legowisku ohydnego drapieżnego Glusa. Trójka przyjaciół – już bardzo zmęczonych i ściganych przez sługi Władcy Mroku – będzie potrzebować wszystkich sił i całej odwagi, by wejść do Labiryntu Bestii.
# 2012-09-14 13:30
{}
Odpowiedz
Odpowiedź
Grupa

Graciarnia

czyli miejsce do którego trafiają wszystkie stare i martwe tematy zaśmiecające inne grupy :)
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe