Temat:

Pierwszy tomik poezji

@Czomo
# 2018-11-18 13:54

Cześć wszystkim, przybyłem na kanapę w poszukiwaniu szerszego grona odbiorców dla mojego pierwszego wydanego tomiku poezji. Stoczyłem o niego ok. 2 letni bój z wewnętrznym krytykiem, na szczęście, koniec końców ten bój wygrywając.
Książkę oraz darmową jej próbkę znajdziecie tu: https://ridero.eu/pl/books/mlody_nikt/
Szczególnie zależy mi na szczerej opinii i jak największym gronem odbiorców. Podrzucam też jeden z wierszy tam zawartych, tak na zachętę ;)

Chodząc po księżycu, zauważyłem przelatującą w oddali kometę. Nabrałem w płuca niczego i wykonałem ogromny skok. Złapałem się jej ogona i odleciałem. Spędziłem tak następnych siedem i pół dnia, po czym szarpnąłem kometę za odstający po jej lewej stronie kawałek i zawróciłem. Uderzyłem w ziemię przedwczoraj wieczorem, zostawiając krater rozmiarów niewielkiego pokoju. Wyszedłem z niego, nie bez trudności, rozejrzałem się i ruszyłem przed siebie. Tyle już czasu walczę, żeby odnaleźć w tym chaosie siebie. Może ten chaos to jestem ja?

KA
# 2018-11-18 14:44

Super, że po 2 latach boju udało Ci się wygrać. Pewnie nie było łatwo, bo my sami to najtrudniejszy przeciwnik. Teraz to już chyba z górki :) Gratulacje i powodzenia!

@Czomo
# 2018-11-18 15:39

@kazal_ka Wydanie książki okazało się małym "problemem", kiedy w grę weszło jej wypromowanie, ale nie poddaje się, dzięki za wsparcie :)

@Paulka
# 2018-12-07 08:31

gratuluję odwagi i wytrwałości!

@ewamroczkowskabooks
# 2018-12-09 22:12

Bardzo podoba mi się okładka. Co do wierszy, są w większości dobre. Nie każdy trafia w mój gust ale tak jest ze wszystkim (Tetmajera też nie wszystko strawię;)). Są metaforyczne a co najważniejsze bije z nich Twój osobisty przekaz co bardzo doceniam. Cieszę się, że udało Ci się ten tomik wydać. Powodzenia z kolejnymi. Pozdrawiam!