101 sposobów na bycie wspaniałą mamą

Vicki Lansky
101 sposobów na bycie wspaniałą mamą
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Tytuł Mamy Roku czeka właśnie na Ciebie! Od lat słyszałaś o instynkcie macierzyńskim, roli Matki-Polki, strażniczce domowego ogniska. Ale czy kiedykolwiek uczono Cię, jak świetnie bawić się ze swoją pociechą, jak śmiać się do rozpuku i tworzyć najcieplejsze wspomnienia z dzieciństwa? Oprócz bycia pełną troski rodzicielką jesteś też najlepszą przyjaciółką tego małego człowieka. Pozwól mu się o tym przekonać. Niech Wasze wspólne życie będzie pasjonującą podróżą przez nieodkryte lądy. A jeśli masz więcej niż jedno dziecko, ta książka stanie się wspaniałym podręcznikiem tego, jak traktować każdego malucha w taki sposób, by czuł się wyjątkowy. Kolacja przy świecach. Zorganizuj wyjątkowy posiłek i pozwól dziecku wybrać potrawy. Nauka odpowiedzialności. Powieś karmnik dla ptaków i wraz z dzieciakami doglądajcie Waszych podopiecznych. Nie jestem już dzidziusiem. Pozwalaj starszemu dziecku samodzielnie umawiać się do lekarza czy dentysty. Chwila tylko dla nas. Dbaj, by raz na jakiś czas każde dziecko miało Cię na wyłączność. Zabawa w pracę. Pokaż dziecku swoje miejsce pracy i pozwól mu poczuć się tam jak u siebie. Kiedy mamy nie ma w domu. Przygotuj ciekawe rozrywki dla opiekunki, która zastępuje Cię przy maluchu. Ciągle pada. Zorganizuj specjalny dzień podczas zimnej i dżdżystej jesieni. "Ja rosnę!". Zaznaczaj na futrynie wzrost swojego dziecka i odrysowuj jego rączkę w specjalnym zeszycie. Radośnie wychowuj maminego synka i odbij tacie jego córeczkę!
ISBN: 978-83-246-0864-5, 9788324608645
Wydawnictwo: Sensus

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka 101 sposobów na bycie wspaniałą mamą aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka 101 sposobów na bycie wspaniałą mamą. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe