13 rzeczy, których nie robią silni psychicznie ludzie

Amy Morin
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
13 rzeczy, których nie robią silni psychicznie ludzie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Rewolucyjne działania dla każdego: gospodyń domowych i żołnierzy, nauczycieli i dyrektorów… Książka łączy fascynujące anegdoty z informacjami opartymi na badaniach, aby nauczyć czytelników, jak prowadzić szczęśliwszy, zdrowszy styl życia. Z tej książki dowiesz się m.in., jak: • nie tracić czasu na użalanie się nad sobą, • nie pozbywać się swojej władzy (na rzecz innych), • akceptować zmianę, • nie skupiać się na rzeczach, na które nie masz wpływu, • nie starać się zadowolić wszystkich, • podejmować ryzyko, • nie rozpamiętywać przeszłości. Amy Morin – medyczna pracowniczka socjalna, wykładowczyni psychologii w college’u i psychoterapeutka. Udziela się w portalu Verywell jako ekspertka od wychowywania nastolatków i dzieci. Pisuje regularnie dla „Forbesa” i „Psychology Today”. Jedyna osoba w branży psychologicznej na świecie, która podejmuje temat siły psychicznej. Mieszka w Enfield w stanie Maine.
Data wydania: 2018-09-27
ISBN: 978-83-7579-689-6, 9788375796896
Wydawnictwo: Galaktyka
Stron: 256

Autor

Amy Morin Amy Morin AMY MORIN – medyczna pracowniczka socjalna, wykładowczyni psychologii w college’u i psychoterapeutka. Udziela się w portalu Verywell jako ekspertka od wychowywania nastolatków i dzieci. Pisuje regularnie dla „Forbesa” i „Psychology Today”. Jedyna os...

Pozostałe książki:

13 rzeczy, których nie robią silni psychicznie rodzice 13 rzeczy, których nie robią silne psychicznie kobiety
Wszystkie książki Amy Morin

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka 13 rzeczy, których nie robią silni psychicznie ludzie aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@rainestrella95
2021-02-23
6 /10
Przeczytane book guide

Moim zdaniem książka trochę przegadana, dużo oczywistości. Typowe psychologiczne analizy. Opis problemu, pokazanie jego źródła, schematu typowego niechcianego zachowania, kroki postępowania "naprawczego", przykłady osób, które miały z czymś problem i jak sobie z tymi sytuacjami i swoimi reakcjami poradziły (same lub przy wsparciu innych), wypunktowane podsumowanie całego rozdziału. Osobiście usiadłam do czytania tej pozycji z dużym zapałem, ale jakoś po 1/4 znudzona przejrzałam nagłówki na każdej ze stron i podsumowania rozdziałów. Sądzę, że niewiele straciłem, gdyż te nagłówki są swego rodzaju esencją i zawierają wszystko, co najważniejsze, zwłaszcza że jest ich całkiem sporo i dzielą tekst rozdziałów na mniejsze partie.

Podsumowując, książka taka sobie. Jeśli kogoś znudzi w trakcie czytania, to polecam moją szybką metodę czytania:) Zawsze można się czegoś dowiedzieć nawet przeglądając tylko pobieżnie rozdziały.

× 1 | link |
@sebastianprokop26
2020-08-30
8 /10
Przeczytane Poradniki psychologiczne

Cytaty z książki

O nie! Książka 13 rzeczy, których nie robią silni psychicznie ludzie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl