Recenzje książki "A właśnie, że będę szczęśliwa!"

Dodaj swoją recenzję

Czy można być szczęśliwą?

2.03.2021

Zastanawialiście się państwo czasem, co by się stało, gdybyście postanowili, że bez względu na wszystko będziecie szczęśliwi? Nie? No cóż ja też nie, dopóki nie sięgnęłam po książkę pt. "A właśnie, że będę szczęśliwa!" Książka jest swoistym poradnikiem, ale napisanym w sposób przyjemny i przyjazny. Czytając, nie czułam, że czytam poradnik. Ks... Recenzja książki A właśnie, że będę szczęśliwa!

@Kyna@Kyna × 2

Jestem diamentem i wierzę w siebie, bo pozytywne myślenie to złoto!

16.02.2021

Co jakiś czas lubię sięgnąć po poradniki i „naładować się” pozytywnymi myślami. Jednak najbardziej cenię te, które obok górnolotnych myśli oferują jeszcze wartościowe przesłanie. Po „A właśnie, że będę szczęśliwa” sięgnęłam z nadzieją, że otrzymam i jedno, i drugie. W skrócie jest to poradnik skupiony wokół myśli, że najważniejsze w życiu jest dą... Recenzja książki A właśnie, że będę szczęśliwa!

Chwytaj dzień i szczęście

11.02.2021

Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami. Każdy z nas ma swoje recepty na szczęście. Ilu ludzi tyle niezawodnych środków i sposobów. Czym jednak ono jest i czy faktycznie zależy od nas? To wszystko w nowej książce Stephane Garnier A właśnie, że będę szczęśliwa! Różne drogi do szczęścia ... Recenzja książki A właśnie, że będę szczęśliwa!

Jak być szczęśliwym - odcinek 2437

9.02.2021

Po lekturze książki "A właśnie, że będę szczęśliwa!" można śmiało powtórzyć za klasykiem: nihil novi, albo bardziej współcześnie podpierając się twórczością Maryli Rodowicz: ale to już było. Ten poradnik autorstwa francuskiego pisarza Stephana Garniera (podobno bardzo popularnego nad Sekwaną) to ślicznie opakowany w cukierkowo różową okładkę wykła... Recenzja książki A właśnie, że będę szczęśliwa!

@nika.mail@nika.mail × 5

A gdyby tak... być szczęśliwym?

9.02.2021

Z ogromnym zainteresowaniem sięgnęłam po książkę "A właśnie że będę szczęśliwa!" autorstwa Stephane'a Garniera. To było moje pierwsze spotkanie z tym francuskim autorem, więc nie wiedziałam do końca czego mogę się spodziewać. Myślałam, że będzie to typowy poradnik, który wskaże mi, co powinnam zrobić, by poczuć się szczęśliwa w swoim życiu. Nie z... Recenzja książki A właśnie, że będę szczęśliwa!

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl