ABC kurialisty, czyli rady starszego kolegi

Krzysztof Nitkiewicz
ABC kurialisty, czyli rady starszego kolegi
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Ten swoisty przewodnik po meandrach kurialnej rzeczywistości to także doskonały elementarz dla kurialnych nowicjuszy oraz osób świeckich niemających na co dzień styczności z kościelnymi urzędami. Pracujesz w kurii? Ta książka jest właśnie dla Ciebie! Masz jakieś sprawy do biskupa? Koniecznie sięgnij po tę publikację. Ksiądz Biskup Krzysztof Nitkiewicz, zanim został biskupem, pracował w Kurii Rzymskiej. To tam zdobywał doświadczenie, którym dzieli się z czytelnikami swojej najnowszej książki. Ten swoisty przewodnik po meandrach kurialnej rzeczywistości, to także doskonały elementarz dla kurialnych nowicjuszy oraz osób świeckich niemających na co dzień styczności z kościelnymi urzędami. Bogactwo łacińskich cytatów, barwne przykłady zaczerpnięte z kurialnego życia, dobre rady i przestrogi stanowią praktyczną, ale i sympatyczną lekturę. Książka zilustrowana z przymrużeniem oka przez Łukasza Zabdyra oraz oprawiona w elegancką twardą oprawę ze srebrzeniem.
ISBN: 978-83-8101-202-7, 9788381012027
Wydawnictwo: Diecezjalne Sandomierz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę ABC kurialisty, czyli rady starszego kolegi? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka ABC kurialisty, czyli rady starszego kolegi. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl