ABC pedagoga specjalnego. Razem łatwiej. Nowe doświadczenia

Aleksandra Tomkiewicz-Bętkowska
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
ABC pedagoga specjalnego. Razem łatwiej. Nowe doświadczenia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Książka "ABC pedagoga specjalnego. Razem łatwiej. Nowe doświadczenia", którą polecamy, jest kontynuacją i aktualizacją książki "ABC pedagoga specjalnego", której współautorką jest Alicja Krztoń. Zmieniły się rozporządzenia, podstawa programowa, nieco inne jest obecnie nazewnictwo. Również doświadczenia Autorki stały się bogatsze, a warsztat pracy pełniejszy. Tak więc wydanie to uzupełniono o nowe doświadczenia, biorąc pod uwagę cenne uwagi, codzienne rozmowy i spojrzenie na ideę kształcenia integracyjnego osób bardzo zaangażowanych w swoją pracę. Niezmienne pozostały: bardzo dobra współpraca z rodzicami, chęć poszukiwania nowych rozwiązań, satysfakcja z wykonywanej pracy oraz sukcesy – małe i duże – podopiecznych Autorki.
Data wydania: 2015-04-14
ISBN: 978-83-7850-806-9, 9788378508069
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza IMPULS
Stron: 256
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Ku integracji

10.04.2018

Rewalidacja jest dążeniem do przywrócenia upośledzonemu dziecku pełnej sprawności. Jest to planowany proces edukacyjny, terapeutyczny i wychowawczy, z jasno postawionymi celami, skierowanymi na usprawnianie zaburzonych funkcji rozwojowych oraz intelektualnych. Niestety, nie zawsze pełne przywrócenie sprawności jest możliwe, warto jednak podejmować ... Recenzja książki ABC pedagoga specjalnego. Razem łatwiej. Nowe doświadczenia

Moja opinia o książce

Opinie

@oficynaIMPULS
2016-04-08
10 /10
Impuls poleca

Cytaty z książki

O nie! Książka ABC pedagoga specjalnego. Razem łatwiej. Nowe doświadczenia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl