Akademia sieci Cisco CCNA : semestry 1 & 2

Akademia sieci Cisco CCNA : semestry 1 & 2
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka stanowi podręcznik polecany jako uzupełnienie curriculum pierwszego roku nauki (semestry 1 i 2) programu Akademii sieci Cisco (CCNA). Tematy omawiane w tej książce zapewniają studentom wiedzę niezbędną do przygotowania się do egzaminu certyfikacyjnego CCNA oraz do pracy w charakterze inżyniera sieci. Szczegółowo omawiane są warstwy modelu OSI, a także konfiguracja routingu i adresowania IP, tematyka podsieci oraz działanie i konfiguracja routerów. Przedstawiono także Ethernet, listy kontroli dostępu, zestaw protokołów TCP/IP oraz okablowanie miedziane i optyczne i połączenia bezprzewodowe. Nowe wydanie książki dostosowano do opublikowanego w sieci curriculum w wersji 3. Zawiera też wiele dodatkowych pomocy naukowych. Oto zawartość i lista zalet książki: - omówienie TCP, routingu OSPF, maskowania podsieci o zmiennej długości (VLSM) oraz NAT, a także konfiguracji routerów, oprogramowania Cisco IOS i TCP/IP, - opis strukturalnego okablowania, - pełna zgodność z curriculum online CCNA, - wyszczególnienie wiodących zagadnień każdego rozdziału wraz z listą kluczowych terminów i definicji, - odniesienie do zajęć praktycznych w specjalnych tekstach poświęconych laboratoriom, - pytania kontrolne na końcu każdego rozdziału ułatwiające sprawdzenie stopni opanowania materiału. Dołączona do książki płyta CD-ROM zawiera materiały opracowane przez specjalistów Cisco Networking Academy, przykłady laboratoryjne, 300 praktycznych pytań generowanych w układzie takim jak podczas egzaminu, fotografie wyposażenia Cisco, filmy wideo ułatwiające zrozumienie trudnych zagadnień oraz teksty (w języku angielskim) na temat bezpieczeństwa, zarządzania sieciami i sieci osiedlowych. Współpraca pomiędzy Cisco Systems i Pearson Education pozwala na przygotowanie wysokiej jakości materiałów edukacyjnych. Seria książek przygotowujących do egzaminów akademii Cisco została opracowana specjalnie z myśl o zdających egzaminy kwalifikacyjne w zakresie sieci komputerowych. Stanowią one świetne uzupełnienie curriculum egzaminacyjnego umieszczonego w sieci. Zostały zaaprobowane przez Cisco Systems jako oficjalne pomoce w ramach programu akademii sieci Cisco.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7279-495-6, 9788372794956
Wydawnictwo: Mikom
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Akademia sieci Cisco CCNA : semestry 1 & 2? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Akademia sieci Cisco CCNA : semestry 1 & 2. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl