Akcja adaptacja. Jak pomóc dziecku i sobie w zaprzyjaźnieniu się z przedszkolem

Agnieszka Stein
Akcja adaptacja. Jak pomóc dziecku i sobie w zaprzyjaźnieniu się z przedszkolem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kiedy dziecko idzie do przedszkola, otwiera się przed nim i jego rodzicami nowy etap. I chociaż dla części rodziców wydaje się on oczywisty, często towarzyszy mu wiele rozterek: - czy moje dziecko jest już gotowe - co jeśli rodzic ma wątpliwości - jak wybrać przedszkole i co jeśli nie mamy wyboru - jak przygotować dziecko (i siebie) do przedszkola - co zrobić, aby ułatwić mu adaptację - co z trudnościami, jeśli się takie pojawią Akcja adaptacja odpowie na te i wiele innych pytań. Agnieszka Stein pisze w niej jednak nie tylko o przedszkolu, ale też o tym, co dzieje się w rodzinie przedszkolnego debiutanta. Głównym tematem książki okazuje się równowaga. Między wizjami i pragnieniami a rzeczywistością. I między różnymi potrzebami różnych członków rodziny.
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-65087-86-7, 9788365087867
Wydawnictwo: Mamania
Stron: 248

Autor

Agnieszka Stein Agnieszka Stein Z wykształcenia jestem psychologiem i od czasu ukończenia studiów na Uniwersytecie Warszawskim, czyli ponad 20 lat, pracuję wspierając dzieci, rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi.

Pozostałe książki:

Dziecko z bliska idzie w świat Nowe wychowanie seksualne. Ciało, emocje, umysł. Dorastanie do dobrych relacji z sobą i innymi Akcja adaptacja. Jak pomóc sobie i dziecku w zaprzyjaźnieniu się z przedszkolem Dziecko z bliska. Zbuduj dobrą relację Potrzebna cała wioska
Wszystkie książki Agnieszka Stein

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Akcja adaptacja. Jak pomóc dziecku i sobie w zaprzyjaźnieniu się z przedszkolem nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Akcja adaptacja. Jak pomóc dziecku i sobie w zaprzyjaźnieniu się z przedszkolem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl